На голову Новини Пожежа на військовому складі у Гайсині знищила шоломи й бронежилети!!!

Пожежа на військовому складі у Гайсині знищила шоломи й бронежилети!!!

238
0

ЩО, ЗНОВУ???

На речовому складі військової частини 59-ї окремої мотопіхотної бригади, що дислокується в Гайсині Вінницької області, ввечері 13 листопада сталася пожежа.

Джерело: пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України

Дослівно :”В металевому ангарі речового складу площею 200 кв. м виникла пожежа.

Вогнем знищене майно, яке зберігалось у будівлі: близько 1100 кевларових шоломів, 800 бронежилетів, 1500 спальних мішків, 100 польових наметів, понад 1000 одиниць польової форми, 1400 костюмів захисту від води та інше.

Попередня сума збитків – 10,5 мільйонів гривень. Даних про постраждалих або загиблих немає”.

Пожежа на військовому складі на Вінничині

Попередня причина загоряння – коротке замикання електропроводки…

До ліквідації пожежі залучали 4 пожежних автомобілі та 20 чоловік особового складу Державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області, а також пожежний автомобіль і особовий склад військових частин Гайсинського гарнізону.

 
 

На місці події працювали оперативні групи військової прокуратури Вінницького гарнізону, Територіального управління Державного бюро розслідувань,  розташованого у Хмельницькому, а також Вінницького зонального відділу Військової служби правопорядку.

Тривають першочергові слідчі дії, проводиться огляд місця події, допитуються свідки.

Військова прокуратура Вінницького гарнізону Центрального регіону України розпочала кримінальне провадження за фактом пожежі. Досудове розслідування справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України, доручено ДБР.

За даними 59-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ, вогонь на одному зі складів зайнявся близько 17:00 у середу, о 18:32 пожежу локалізували, а до 20:40 – ліквідували.

“Збитки, заподіяні внаслідок пожежі, на боєздатність військової частини не впливають” – запевнили там.

А у військовий час винних мали б віддати оперативно під трибунал…