Війна Поява плацдармів Сил оборони та паніка окупантів: до яких хитрощів вдалося командування...

Поява плацдармів Сил оборони та паніка окупантів: до яких хитрощів вдалося командування ЗСУ на лівому березі Херсонщини

229
0
В українській розвідці розповіли, що несподівана для ворога поява плацдармів ЗСУ на лівобережжі Херсонської області змусила росіян панікувати. Вибудувавши укріплення, ворог сподівався втримати захоплені території тими силами, які має на цей час. Цього не сталося – контрнаступ ЗСУ на півдні триває.
 

Про це розповів Андрій Черняк, представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

“Зараз ми бачимо, що через присутність підрозділів Сил оборони України на лівобережжі Херсонщини в росіян є певна паніка”, – сказав Черняк.
 
Розвідник проінформував, що у ворожій армії активно проводиться перегрупування. Росіяни намагаються перекидати нові формування на цей напрямок фронту, ослаблюючи тим самим інші. Загарбники сподівалися, що впораються з обороною наявними силами та засобами. Але цього не сталося, утримати захоплені території вони не можуть.

“Сама поява українських плацдармів на лівобережжі Херсонської області стала можливою завдяки підготовленим людям та ретельному плануванню. До того, як почали працювати морпіхи, майже пів року туди висаджувалися наші диверсійно-розвідувальні групи. І росіяни не одразу зрозуміли, що ЗСУ форсують плацдарм, оскільки спочатку українські бійці просто тримали противника в напрузі шляхом регулярних вилазок. Росіяни не одразу зрозуміли, що ЗСУ форсують плацдарм”, – додав представник ГУР.

Чекаємо на жест доброї волі
У Збройних Силах України вперше офіційно підтвердили військові операції на лівому березі Дніпра Херсонської області чотири дні тому, 17 листопада. За даними ISW, за останній час наші війська змогли розширити зону контролю біля західної частини Кринок.
 
У Херсонській ОВА кажуть, що найближчим часом війська російської армії можуть покинути лівобережжя Херсонщини. Є важлива ознака: окупанти стали значно активніше мародерити, тероризуючи місцеве населення. Це може бути маркером підготовки чергового “жесту доброї волі”.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я