На голову Новини Посол США вказав на саме корумповане відомство в Україні

Посол США вказав на саме корумповане відомство в Україні

119
0

Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт вважає найбільш корумпованою в Україні судову систему.

“Я багато говорив про боротьбу з корупцією і судову реформу. І тема, до якої я весь час повертаюся, що не йдеться про якісь конкретні відомства або особи. Йдеться про зміну відомств і моделі поведінки, гарантії уряду бути відповідальними перед людьми, звільнити значні ресурси, охоплені корупцією, які можуть бути інвестовані в економіку України”, – сказав Пайетт, пишет ukranews.

З його слів, якщо замість того, щоб осідати в кишенях корупціонерів, ці ресурси будуть використані, щоб розпалити розвиток і процвітання, стан досягне значних успіхів.

“Корупція вбиває. Вона вбиває продуктивність і пригнічує натхнення. Ідеї губляться в її тіні. Інновації та підприємництво гальмуються через хабарництво, закулісні домовленості й залякування. Ці старі методи не гідні сучасної України”, – додав посол.

На думку Пайєтта, найкращий спосіб боротьби з корупцією для тих, хто краде в українського народу, щоб такі випадки були розслідувані, оприлюднені, і якщо вина доведена – винні мають бути засуджені і понести покарання.

“Ви довели, що відомства і люди можуть мінятися – Патрульна поліція показує це. Тепер виклик у тому, щоб застосувати цей сміливий підхід до інших правових інститутів, особливо генеральної прокуратури”, – зазначив він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я