На голову Новини Послугами Центру юридичної допомоги «15 ГРОМАДА» cкористалось вже до двадцяти вінничан

Послугами Центру юридичної допомоги «15 ГРОМАДА» cкористалось вже до двадцяти вінничан

137
0

Центр юридичної допомоги громадської організації «15 ГРОМАДА» відкрився нещодавно, а юрист – Микола Старий вже надав первинну юридичну допомогу майже 20 відвідувачам. До центру звертаються за консультацією як чоловіки, так і жінки. Звернення, здебільшого, відносяться до категорії цивільного права.

-Людям необхідна юридична допомога, адже діюче законодавство часто оновлюється. Юридичні послуги коштують дорого, не всі можуть собі дозволити оплатити допомогу адвоката, – констатує М. Старий.

 Вінничани отримали кваліфіковану допомогу з питань земельного права, соціального захисту, трудового законодавства, майнових прав.

Одна із відвідувачок, Валентина Гаврилець, яка консультувалась з приводу права власності на будинок, залишила юристу вдячний відгук.

Буду всім розповідати, як добре мене тут зустріли – Микола розповів мені, як діяти правильно, підтримав морально. Він перенявся моєю проблемою, як власною – дуже чуйна і добра людина, – переконує Валентина. 

Жінка залишила номер свого мобільного телефону, який просила оприлюднити, задля того, щоб їй телефонували із пропозиціями з надання житлової площі для проживання безкоштовно. Валентина запевняє – тривалий час поневіряється на вокзалі та у приймах, бо її власністю заволоділи шахрайським шляхом. Тож просить небайдужих та владу допомогти у оформленні на її ім’я іншого будинку, де б вона проживала постійно. Грошей, за її словами, щоб придбати житло, жінка не має. Її контакти (068) 753 32 34.

У центрі, що працює за ініціативи та підтримки почесного голови ГО «15 ГРОМАДА» Василя Вовка, всі консультації – безкоштовні.

Юридична приймальня розташована за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна 72, оф.117 щопонеділка з 9 до 12 години.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я