На голову Новини Портнов викликав Порошенка “на дуель”!

Портнов викликав Порошенка “на дуель”!

281
0

Колишній регіонал і юрист Андрій Портнов викликав Порошенка “на дуель”! Він пропонує у справедливому і чесному поєдинку вирішити всі питання, що вже накипіли в обох сторін.

Адже, як відомо, саме Портнов став ініціатором багатьох кримінальних справ проти екс-президента. Він інформує українців про всі подробиці розслідувань і неодноразово говорив Петру Олексійовичу, що посадить його до в’язниці. А у відповідь колишній гарант теж почав носити заяви до правоохоронців.

Тому зараз у Порошенка є шанс розібратися з противником. Про виклик на “дуель” у соцмережі написав Андрій Портнов.

Поєдинок, на який отримав запрошення Петро Порошенко, дуже сучасний. Стрілятися не треба, а лише добре володіти красномовством, з чим на відмінно в обох дуелянтів.

“Петро Порошенко, викликаю Вас в прямий ефір будь-яких українських телеканалів з будь-яким порядком і будь-якими питаннями”, — написав Портнов.

Юрист вже навіть запропонував “патрони”, яким вони мають “стрілятися”.

“Поговоримо про Ваші кримінальні справи, офшори, податки, ДБР, роботу на Росію і таємниці слідства. Поставимо крапки в питаннях, що накопилися. Чекаю вашого рішення”, — закликав юрист.

Петру Олексійовичу, звичайно, не звикати до того, що його викликають на дуель. Тоді він сказав: “Стадіон, так стадіон”. Яка відповідь буде цього разу — передбачити важко. Бо питання аж занадто серйозні — це вам не передвиборча риторика на вільну тему.

А от користувачі соцмережі, схоже, із задоволенням подивилися б на цей батл в ефірі. Адже, активно почали коментувати публікацію Портнова і навіть давати поради, як провести битву словами.

“Ось це було б чесно, але чим буде крити звинувачення? Справедливі! Я не можу зрозуміти, чому його не заарештовують? Адже він і далі “розгойдує човен” всередині країни! Шатун!”, “Хто ж піде на свідомо прогнозовану ганьбу”, “Він боїться, як правильно сказати, він не Вашого рівня опонент”, “Порошенко зробить вигляд, що не бачив цього посту”.

Андрій Портнов викликав Петра Порошенка “на дуель”, щоб обговорити його діяльність на посту президента і карні справи, які зараз шлейфом тягнуться за екс-гарантом. Відповіді поки що немає. Але українці тільки “за” — хочуть побачити, хто ж таки виграє у словесному бою…

Бо словесні публічні дуеті на стадіонах в Україні набирають все більшої популірності! Аби лише був із них толк… а не лише словоблуддя…

Джерело