На голову Новини Порошенко “зробив” Україну! Справедливості не буде!

Порошенко “зробив” Україну! Справедливості не буде!

570
0

Юрист Андрій Портнов (колишній регіонал!) зробив екстрену заяву.

У Панамі закрили кримінальну справу проти  Порошенка через те, що українська Генеральна прокуратура навмисно розвалила розслідування!!!

Порошенко в черговий раз “зробив” Україну і довів, що правосуддя в країні немає! Все продається і все купується якщо у тебе є гроші. Якщо грошей немає, ти повинен співати Гімн і бути слухняним рабом свого господаря!

Російські адвокати Порошенко заявили сьогодні, що в Панамі закрили порушену за заявою Портнова кримінальну справу про відмивання злочинних доходів Порошенко.

Два коментаря:

перший – якщо ці компанії не мають відношення до Порошенка, чому про цю історію повідомляють його адвокати і чому саме адвокати Порошенко ведуть процесуальну переписку з панамським прокурорами;

другий – спасибі Вам, прокурор Рябошапка, що у Вас за півтора місяці не знайшлося волі від імені ГПУ офіційно обмінятися з Панамою документами, поцікавитися активами Порошенко в цій країні і відреагувати на прийняте за нашою заявою рішення прокурора Панами про розслідування протиправної діяльності компаній Порошенко.
. «Ваш внесок, пан прокурор, в повернення Україні вкрадених у неї активів важко переоцінити. Ви продали не себе, ви продали Президента Зеленського і всю країну!

Петро Олексійович, а Ви не сильно розслабляйтеся, у Вас скоро новий виток проблем », – написав Портнов в Telegram.

Вже стає очевидним, що олігарх Порошенко купив Генерального прокурора і розвалив власні справи.

Люди в коментарях звертаються до Зеленському:

«Де бля … * весна саджаті будемо ???»

«Мені не віриться і плакати хочеться. Головною вимогою українського народу було посадити Порошенко. Мінімум 40% тих, хто голосував за Зеленського сподівалися, що Пороенко і його банда виявляться в клітці ».

«Це тотальний п … ц. Цю країну не поміняти. Вона давно вже не належить громадянам України. Кривавий вбивця і мародер легко купив собі генерального прокурора ».

«Слава нації. Якщо Зеленський не може посадити Порошенко, Порошенко посадить Зеленського і всю Україну. Це вже перевірено часом ».

Джерело