На голову Новини Порошенко збирається зустрітися з Путіним уже в червні

Порошенко збирається зустрітися з Путіним уже в червні

154
0

 Україна зацікавлена в тому, що новообраний президент провів зустрічі і перемовини з російським керівництвом задля стабілізації в Україні.

 Україна зацікавлена в тому, що новообраний президент провів зустрічі і перемовини з російським керівництвом задля стабілізації в Україні.

 

Таку заяву зробив Петро Порошенко, повідомляє Українська правда.

 

«Росія наш найбільший сусід. Ми маємо зупинити війну, маємо повернути мир усій Україні та стабільність Сходу. Це зробити без Росії неможливо», – заявив він.

 

П.Порошенко висловив сподівання, що він, як новообраний президент, зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним вже у червні.

 

«Зустріч із керівниками Росії має відбутись у першій половині червня. Ми маємо до неї дуже уважно і ретельно поставитись. Нам слід створити програму, порядок денний, документи, а не просто, щоб потиснути руки», – сказав П.Порошенко.

 

Він розповів, що з П.Путіним знається давно і розглядає «перемовини з Росією як дуже важливий фактор».

 

«Останній аргумент Росії полягав в тому, що в Україні немає законного президента. Цей аргумент тепер немає жодної сили», – вважає П.Порошенко.

 

Нагадаємо, за даними Національного екзит–полу, на президентських виборах Петро Порошенко отримав 55,9% голосів українців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я