На голову Блоги Порошенко відрізняється від Януковича лише знанням англійської мови

Порошенко відрізняється від Януковича лише знанням англійської мови

332
0

Що відрізняє владу Порошенка від влади Януковича? Над цим питанням можна довго дискутувати та я впевнений, що лише – знання англійської мови.

Можу пояснити, чому я так думаю.

Янукович і його банда добре розуміли, що найкраще наживатись на бізнесу, через що збивала свої мільйони з держпідприємств та приватній промисловості.

«Утікач» сформував систему податкових ям, які дозволяли чиновникам вирішувати скільки грошей має йти до бюджету, а скільки в кишеню. І тиску ніякого не було на підприємців, бо кожне підприємство могло самостійно вирішувати, яку частину обороту спустити через яму, заплативши десятину, а яку частину залишити у легальному обороті, заплативши з неї офіційні податки. Тобто в державну казну все ж копійка капала.

Але не весь дохід Януковича був від бізнесу. Його сім’ ще добре наживалась на зовнішніх позичках.

Розглядаючи державу, як свою приватну корпорацію, ці хлопці відкрили для себе невичерпне джерело грошей західних донорів та кредиторів.

Та й кредитори були не проти, їм аби відповідні папірці були.

Чим все закінчилось ви знаєте: Україна обросла мільярдними кредитами, які залишились в кишеннях Януковича і його компанії, а ми з вами їх виплачуємо й досі.

Майдан зробив свою справу і тепер ми маємо нову владу, яка справно виступає англійською мовою перед західними парламентами й категорично засуджує систему правління Януковича. На людях засуджує, а в житті…

Влада Порошенка не лише взяла за основу стару систему, вона її ще й удосконалила.

Незмога відмовитись від архаїчної податкової машини, «порошенківці» вдосконалили її ПДВ-рахунками й продовжили неконтрольовано відбирати кошти у підприємців.

Для залякування незадоволених збільшили кількість кримінальних справ вдвічі, обшуки і конфіскації стали звичайною справою. Підприємства, які при Януковичі відчували себе у відносній безпеці, раптом зіткнулися з відкритим грабунком з одночасною вимогою поповнювати бюджет відповідно до податкового законодавства.

Не погребувала нова влада й заробітком на друці національної валюти. Гривня обвалилася в три рази.

Також Порошенківська влада не забула і третій шлях збагачення, відкритий попередниками, – це зовнішні запозичення. На хвилі військових втрат влада почала купатися в донорських грошах.

Щоб  не припинився стабільний потік грошей від МВФ, наближені до влади інвестиційні компанії та провладні аудиторські компанії раптом стали постачальниками цінних кадрів для уряду: міністр економіки, міністр фінансів, голова податкової служби… Вимога одна – забезпечити кредити МВФ і донорські гроші при існуючій податковій системі. На відміну від попередньої влади про український бізнес нинішні вже не думають. Ставки тільки на Захід – там основний інтерес, там ресурс, там джерело багатства. А для цього потрібна видимість стабільності для кредитора.

Але я не вірю, що МВФ – це ідіоти. Вони чудово розуміють, що їх вводять в оману, просто вони по своєму досвіду знають, що Україна ще не досягла дна – люди ще не “спалюють палаци”, а значить, ще можна дати грошей у борг. Хтось колись віддасть. Не можуть же 40 млн боржників кудись зникнути.

Чи можна врятувати економіку сьогодні? Рецепти прості і всім відомі: Різке скорочення кількості держслужбовців. Скорочення витрат бюджету. Зниження податкового навантаження, заміна податкової служби віддаленим автоматичним комп’ютерним сервісом. Скасування силових структур, що тероризують бізнес. Припинення контрабанди при імпорті, зняття всіх обмежень при експорті. Цього для першого кроку достатньо. Другий крок – реформи – військова, пенсійна, охорони здоров’я, освіти. Третій крок – новий суспільний договір, нова Конституція.

Порошенко гарний учень, який перевершив свого вчителя-Януковича:  президент-втікач грабував бізнес, а англомовний президент грабує бізнес та ще й народ і прикриває все це перед Заходом недієвими або взагалі фейковими реформами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я