На голову Економіка Порошенко скинув маску…

Порошенко скинув маску…

85
0
Порошенко остаточно і вже без приховувань підтвердив своїми діями, що є представником Російської Федерації в Україні. Він остаточно скинув маску і більше не виконує роль лицедія. Він зібрав в Києві людей, яких готував п’ять років для своєї приватної армії, для свого захисту і оборони себе. Він хоче розпочати бойові дії в середні України, щоб надати допомогу Путіну і разом створити новий котел, який носить назву “Україна”. Дії по створенню котлів вони вже неодноразово демонстрували народу України.
Але нічого вже у нього не вийде, я говорив, що це початок закінчення епохи крадіїв, шахраїв, злочинців, олігархів і зрадників.
Вони можуть навіть влаштувати кровопролиття і громадянське протистояння, вони можуть навіть вбити українців називаючи їх “ментами”, але він не може зупинити час і він не може зупинити рух України в Європу, рух України до цивілізації, до речі там де живуть його діти і його онуки.
І останнє, своїх дітей він прилаштував в Європі, його онуки громадяни інших держав, а наших дітей і наших онуків він посилає на кровопролиття. Сумно одне, що звичайні обдурені люди за його наказом можуть стати вбивцями таких самих звичайних людей.
P.S. І всі ці злочини він робить в велике свято “Хрещення Христово”. Так де ж “мова”, “віра”, “армія”? “Віри”, так тут точно для нього не існує. Невже не зрозуміло?
Добра всім.
#україна #війна #порошенко #корупція

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я