На голову Новини Порошенко розповів, чим загрожує зволікання з «безвізом»

Порошенко розповів, чим загрожує зволікання з «безвізом»

123
0

Президент Петро Порошенко нагадав, що офіційний Київ виконав усі критерії Євросоюзу і українці повинні отримати право на безвізові поїздки в країни ЄС.

Про це він заявив під час зустрічі з іноземними послами, акредитованими в Україні, повідомляє  forbes.net.ua.

«Завдяки нашим спільним зусиллям в 2016 році вдалося знайти формулу для розблокування ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС. У 2017 році ми повинні нарешті вирішити це питання. По-перше, повинні зробити Угоду про асоціацію юридично доконаним фактом. По-друге, українці повинні нарешті отримати право здійснювати безвізові поїздки в країни ЄС», ─ сказав президент.

При цьому Порошенко підкреслив, що «і перше, і друге питання вже філігранно відточені, всі зобов’язання виконано, всі критерії досягнуто».

«Далі відкладати – кричуще несправедливо, тому що українці заплатили високу ціну. І небезпечно, тому що подальші нічим не аргументовані зволікання підривають віру українців в Європу, чого, власне і домагається Росія», – нагадав він.

Порошенко також заявляє, що сподівається в 2017 році вийти на реальне врегулювання ситуації на Донбасі шляхом підписання відповідної «дорожньої карти».

«У 2016 році ми і наші партнери переконали Росію в тому, що єдиним ефективним шляхом до врегулювання є Дорожня карта взаємопов’язаних кроків і в безпеці, і в політиці. Сподіваюся, що в 2017 році ми нарешті закріпимо цю логіку на папері і вийдемо на шлях справжнього врегулювання», – сказав Глава держави.

Президент підкреслив, що Україна залишається відданою Мінським домовленостям і продовжує виходити з необхідності забезпечення їх повного виконання». «Перш за все, Кремлем і його бойовиками на українській землі. І перш за все – в питаннях безпеки», ─ додав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я