На голову Новини Порошенко прагне уникнути Кримінального переслідування !

Порошенко прагне уникнути Кримінального переслідування !

299
0

У США, Конгрес оприлюднив текст скарги анонімного співробітника розвідки на розмову президентів Штатів і України. Саме через цю скарги демократи ініціювали процедуру імпічменту Дональда Трампа.

У скарзі повідомляється, що Білий дім намагався заблокувати доступ до всієї інформації про цю розмову, особливо до дослівні  його розшифровці. Видалити інформацію про розмову нібито повинні були посадові особи, яких направили адвокати. Автор скарги стверджує, що в результаті стенограма була завантажена в «окрему систему, яка в решту часу використовується для зберігання засекреченої інформації вкрай чутливого характеру».

Про рівень адекватності і компетентності цього «розвідника» говорить один промовистий факт. У своїй скарзі він повідомив, що Трамп нібито хвалив екс-главу ГПУ Юрія Луценка за те, що той піднімав тему розслідування щодо Байдена . І нібито американський президент під час телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським пропонував залишити на посаді екс-главу ГПУ Юрія Луценка.

Прогнозовано що у Порошенка схопляться за фразу Зеленського зі стенограми розмови з президентом США, де він говорить про нового генпрокурора як про “100 відсотків його людини”. Так і сталося сьогодні. Це дуже важливий момент, який Порошенко ні за що б не упустив. Тепер цитату Зеленського в “євросолідарності” будуть приводити десятки разів, тому що це шанс перевести кримінальні переслідування їхнього шефа в політичну площину.

Що заявили в “ПЕС” щодо ситуації зі стенограмою?
Є кілька акцентів. По-перше, безпосередньо по генпрокурору. По-друге, щодо підтримки України європейськими лідерами:

“Як стало відомо з самої стенограми, під час розмови президент Зеленський поставив під сумнів допомогу, яка в останні роки надавалася Україні через Європейським Союзом, зокрема, Німеччиною і Францією. А також зробив відверту заяву, що новий генеральний прокурор є” 100 відсотків його людиною “, чим поставив під сумнів незалежність і неупередженість на тільки самого генпрокурора, а й прокуратури як інституту в цілому”

Наскільки незалежною може бути генпрокуратура від президента, відмінно показав свого часу сам Порошенко,змінивши законодавство,та  поставивши на цю посаду свого кума без юридичної освіти Луценко.

Але проблему цей аргумент не вирішує – тепер “ЄС” буде ложкою виїдати мозок Разумкова, тому що вже заявляє, що: “вважає за необхідне запросити до парламенту генерального прокурора Руслана Рябошапку для роз’яснення конфлікту інтересів і позиції, що він є” людиною президента “, а не  слугою  закону “.

У Порошенка хочуть влаштувати публічну прочуханку генпрокурору, звичайно, не для того, щоб розібратися в ситуації. А щоб застовпити у всіх в голові тезу – “Рябошапка – кат Зеленського”.

І ось ключове в цьому контексті – мовляв, слова Зеленського “ставлять під сумнів можливість неполітизованою, неупередженої, неангажовану роботи прокуратури та правосуддя в Україні в цілому”. І це вже конкретно пряме відсилання до кримінального переслідування Порошенко.

Також, в “ЄС” не втратили можливість вислужитися перед європейськими лідерами, заявивши, що в розмові Зеленський “дозволив собі необачні і непродумані висловлювання, які можуть ускладнити міжнародну підтримку України”. А насправді, мовляв, лідери Євросоюзу дуже багато роблять для України.

Це явна спроба застовпити за собою партнерські відносини з Європою і перший боязкий крок на довгому шляху в спробі зробити з “Слуги народу” і команди Зеленського в цілому нерукопожатним в Європі. Хитрість і коварство зажди були притаманні Порошенко і його прихильникам.  Але час покаже хто є хто…

Джерело