На голову Економіка Порошенко потихенько зливає свій бізнес !

Порошенко потихенько зливає свій бізнес !

510
0

Петро Порошенко переоформляє кондитерський бізнес на старшого сина Олексія.

Причин для цього може бути лише дві:

1) Це реакція екс-президента на побоювання з приводу своїх активів в майбутньому (в контексті кримінальних переслідувань).
2) Це рішення, обумовлене станом здоров’я.

Інших логічних варіантів немає.

Корпорація Roshen не спростовує цю інформацію, але про причини не говорить. Мовляв, “про причини, то це – питання до бенефіціарам”.

Процес йде непублічно, ніяких заяв до цього не було. Першим інформацію про переоформлення заявив “Центр протидії корупції”. Вони звернули увагу на те, що відкритий реєстр національних громадських діячів оприлюднив дані про те, що за станом на 6 листопада бенефіціаром компанії ТОВ “Центрально-Європейська кондитерська компанія” (ЦЕКК) значиться Олексій Порошенко. Це підтверджує і інфо з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Там зазначено, що контроль над ЦЕКК перейшов до Порошенка-молодшого в результаті отримання корпоративних прав на нідерландську Roshen Europe B. V., яка володіє 85% ЦЕКК. Раніше Roshen Europe B. V. також належала Порошенко-старшому, згідно з його останньою декларації.

При цьому станом на 20 травня 2019 Петро Порошенко в декларації про майно і доходи вказав себе бенефіціарним власником ЦЕКК.

Між іншим ЦЕКК – це одна з головних компаній в структурі корпорації Roshen, оскільки вона є засновником ряду інших підприємств. Важливо відзначити, що одночасно бенефіціарний власник почав змінюватися і в тих компаніях, де ТОВ ЦЕКК є засновником. Зокрема, ТОВ “Рошен де люкс”, ТОВ “КК Рошен”, ТОВ “Рошен-Волинь”, ТОВ “Рошен Світ” та інші, які до недавнього часу декларував Порошенко-старший. У них колишнього президента також замінив його син. Тобто процес – глобальний і системний.

Поки Петро Порошенко залишається бенефіціарним власником в ряді інших підприємств ЦЕКК: ТОВ “Рошен-Столиця”, ЗАТ “Київська кондитерська фабрика” Рошен “.

Джерело