На голову Новини Порошенко ПЛАНУЄ ТІКАТИ! Відомий маршрут і дата втечі…

Порошенко ПЛАНУЄ ТІКАТИ! Відомий маршрут і дата втечі…

162
0

Петро Порошенко після інавгурації нового глави держави спробує втекти з України!

У цьому впевнений колишній нардеп Олександр Онищенко…

За його словами, на нього заведуть кримінальні справи за корупцію, які доведуть до кінця до парламентських виборів.

«Оточення Порошенко, щоб зберегти себе – вони ж його і здадуть. Все розкажуть про його корупційні схеми, де він ховає гроші та інше », – каже екс-нардеп.

«Ми вже знаємо, куди Порошенко виводить весь свій капітал. Пасенюк (Макар Пасенюк, співвласник інвесткомпанії ICU, якого називали «фінансової тінню Порошенко» – «Вести») поїхав в Лондон, (екс-глава Нацбанку) Валерія Гонтарєва теж поїхала в Лондон. Відкривають там офіси. Чому Лондон? Тому що Лондон поблажливо ставиться до політичних обставин. Я хочу подивитися, що буде з Порошенком. У нього недоторканність зберігається до травня – до інавгурації », – каже Онищенко.

Відзначимо, що журналіст 1 + 1 Олександр Дубинський вже звернувся в суд для того, щоб заборонити Порошенко виїзд за кордон.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду.

В Окружний адміністративний суд міста Києва надійшов позов від Олександра Дубинського до Національної поліції, Службі безпеки України та Адміністрації Державної прикордонної служби про визнання протиправним їх бездіяльності щодо захисту національної безпеки України.

Треті особи – Порошенко, Райнін і Кононенко…

Зокрема, позивач просить суд заборонити чиновникам і політикам виїжджати за кордон протягом 1 року після проведення парламентських і президентських виборів.

Серед інших вимог позову – визнання протиправною бездіяльність Нацполіціі і СБУ по нездійснення профілактичних дій щодо попередження корупції та посягань на економічну безпеку держави з боку вищевказаних осіб.

На даний момент судом досліджуються матеріали позову і вирішується питання про відкриття провадження у справі.

                                   Проти найближчого оточення Петра Порошенка вже заведені кримінальні справи!

Почалися наймасштабніші законні переслідування високопоставлених осіб в історії України!

Представників режиму Порошенко офіційно почали викликати на допити!

Кум Порошенко і поки чинний Генеральний Прокурор Юрій Луценко не в силі опиратися.

Генеральна прокуратура викликає для вручення підозр і допиту екс-главу Адміністрації президента Бориса Ложкіна, заступника голови АП Олексія Філатова та екс-керівницю Нацбанку, куму Петра Порошенка Валерію Гонтареву.

Повістки для них розміщені на сайті ГПУ.

Раніше в прокуратурі говорили, що підозри для оточення президента Петра Порошенка були складені незаконно, а доказів злочинів Гонтаревої, Ложкіна і Філатова у слідства немає.

Кожного з них викликають «в якості підозрюваного».

У документах вказано номер кримінального провадження, в яких фігурують представники президентського оточення.

Йдеться про справу олігарха Сергія Курченко, підозрюваного в масштабні розкрадання.

Підозра Гонтаревої стосується розкрадання і сприяння злочинцям, Філатовуі Ложкіну – легалізації незаконних доходів і сприяння.

Усіх трьох викликають на 23 і 25 квітня 2019. На документах зазначено, що вони були підписані 18 квітня.

На сайті ГПУ також опубліковані аналогічні повістки для екс-міністра екології Миколи Злочевського та співвласника інвесткомпанії ICU Костянтина Стеценко…

Наше джерело каже:

«Вони зараз як щурі очікують соціологію і думають як би перевзутися в стрибку. Добра половина розуміє, що потрібно терміново бігти від Порошенка, оскільки будуть обґрунтовані переслідування за все 5 років знущань, грабежу, корупції на крові »- говорить джерело.

Також наш співрозмовник додав:

«Я знаю точно, що в разі поразки Порошенко на виборах, а воно неминуче, в той же день чиновники масово поїдуть« на відпочинок ». Я запевняю вас, що вони будуть відпочивати там дуже довго. Частина з них вирішить залишитися там назавжди. У них же по пару паспортів, нерухомості купа за кордоном ». Петро Порошенко знає про це і наказав своєму вірному Гелетею стежити за кожним депутатом.

Порошенко сподівається повісити злочини на своїх соратників, щоб уникнути персонального переслідування…

ДАВНО ПОРА ГНАТИ ЦЮ БАНДУ! Народ зачекався…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я