На голову Новини Порошенко: підрозділи Збройних сил не залишать панівні висоти біля Маріуполя

Порошенко: підрозділи Збройних сил не залишать панівні висоти біля Маріуполя

126
0

Президент Петро Порошенко заявляє, що Збройні сили України не залишать панівні висоти поблизу Маріуполя. Про це він сказав під час візиту на Донеччину у неділю.

«Ми говоримо про відведення Збройних сил безпосередньо з Широкина, але скрізь – і в Бердянську, і на панівних висотах – ми залишаємо наші підрозділи. На жодні провокації ми не піддамося. Оборона Маріуполя зараз значно підвищена, заведені додаткові підрозділи Збройних сил», – заявив президент. 

Глава держави додав, що це стосується й інших ділянок, зокрема – поблизу Авдіївки, Бахмутської траси та Щастя.

У неділю у Маріуполі відбувся мітинг проти демілітаризації Широкина. Учасники акції заявили, що демілітаризація цього населеного пункту «можлива лише після демілітаризації всього українсько-російського кордону».

22 липня Порошенко доручив членам мінської Тристоронньої контактної групи підписати угоду, яка гарантувала б створення 30-кілометрової буферної зони вздовж лінії розмежування.

Водночас керівник сектору «М» генерал Ігор Федотов пояснив маріупольцям, що демілітаризація Широкина можлива лише у тому випадку, коли у цьому населеному пункті на постійній основі розташується місія ОБСЄ та офіцери Спільного центру координації і контролю за припиненням вогню.

 

www.radiosvoboda.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я