На голову Новини Порошенко передав “РОШЕН” в “сліпий траст” для того, щоб не платити податки...

Порошенко передав “РОШЕН” в “сліпий траст” для того, щоб не платити податки в Україні. РОЗСЛІДУВАННЯ

123
0

Що таке “сліпий траст”? 

Якщо побутовою мовою, то “сліпий траст” можна порівняти з ріелторським агентством, яке надасть вам посередницькі послуги і продасть вашу квартиру. Ріелторське агентство може вам запропонувати справедливу ринкову ціну для вашої квартири і продати вашу квартиру за цією справедливою ціною, але може бути і таке, що ви, як власник квартири, займете принципову позицію і призначите завищену ціну, яка не буде відповідати реаліям ринку і що буде тоді? У цьому випадку ваша квартира роками буде висіти в базі даних продажу, але її ніхто не купить. 

Порошенко рівно так і вчинив. Він передав “РОШЕН” в “сліпий траст” і призначив бажану ціну настільки високу, що “РОШЕН” за такою ціною ніхто і ніколи не купить. Порошенко зробив так не тільки тому, що не хоче продавати “РОШЕН”, але і для того, щоб не платити податки в Україні, бо поки активи “РОШЕН” знаходяться під тимчасовим контролем закордонного трасту, то податки з “РОШЕН” у скарбницю України з нього не надходять. Про це стало відомо телеканалу “Громадське ТБ”.

 

Друге питання – а чому з десятків своїх активів Порошенко виставив на продаж тільки “РОШЕН” адже Порошенко обіцяв продати весь свій бізнес?

 
Мабуть багато хто забув, ну так ми нагадаємо, що обіцянку продати свій бізнес Порошенко дав не тому, що хотів зробити приємне українцям, а тому, що згідно з Конституцією України Президентом не може стати людина, яка має свій бізнес.

 
Порошенко не є легітимним Президентом відповідно до Конституції України і саме вірне рішення, яке може прийняти народ України – заарештувати Порошенко і передати до суду народного трибуналу за антиконституційну узурпацію влади. Хоча у народу України є і другий варіант – просто змиритися з тим, що владу захопив шахрай …

 
Тиснiть по кнопках соціальних мереж аби вся Україна дізналася про те, що у влади сьогодні злочинець, який витер ноги об Конституцію. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я