На голову Політика Порошенко не прийшов на допит в ДБР!

Порошенко не прийшов на допит в ДБР!

67
0

Картинки по запросу "фото ДБР"П’ятий президент Петро Порошенко не прийшов на допит в Державне бюро розслідувань, де йому могли вручити підозру по одній з кримінальних справ, в яких він фігурує. Про те, що у співробітників були підготовлені документи, пишуть кілька  ЗМІ.

Так, телеканал «112 Україна», що відслідковує ситуацію, запевняє, що Порошенко повинен був з’явитися до 9.00. При цьому, як і «Країна», телеканал висловив припущення, що п’ятий президент може вже перебувати за кордоном.Картинки по запросу "фото порошенка на мальдівських островах карикатури"

Нібито Порошенко 8 березня вилетів в Іспанію з пересадкою у Франкфурті-на-Майні. Однак невідомо, чи залишився він на Піренеях, де на півдні півострова володіє віллою, або попрямував в іншу країну.

Відзначимо, після декількох пропусків Порошенко 28 лютого прийшов в ГБР, коли його допитували у справі про втручання в діяльність судів. Тоді він пояснив, що ні про які підозри йому не повідомляли. Після цього колишній глава держави приходив на допит 6 березня.

Серед іншого Порошенко 28 лютого допитали у справі про нещасливий  відпочинок на Мальдівах.

Детальніше:
“П’ятого президента України сьогодні допитали у справі про незаконне переправлення через державний кордон України з використанням завідомо підроблених документів та у справі про зловживання службовим становищем і втручанні в діяльність суддів судів України шляхом несвоєчасного призначення їх на посаду, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді безпідставної виплати коштів з державного бюджету України на виплату їм заробітної плати “, – розповіли тоді в прес-службі ДБР виданню УНН.

Очевидно, що перша частина допиту стосувалася саме Мальдівських островів …Картинки по запросу "фото порошенка на яхте"

Нагадаємо, в серпні минулого року за заявою Андрія Портнова ГБР завело чергову справу. Заступник глави Адміністрації четвертого президента вважав, що Порошенко міг незаконного когось вивезти на Мальдіви з родиною.

Про новий заяві і нові підозри Портнов написав в Facebook 5 серпня, коли відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Оскільки Порошенко відпочивав на островах Індійського океану під іншим ім’ям, в ГБР розслідуються можливі дії його, а також Держприкордонслужби та митників, які нібито могли спричинити організацію незаконного переправлення осіб через кордон України за підробленими документами.Картинки по запросу "фото порошенка на яхте"

Таким чином нове кримінальне провадження відкрито відразу за трьома статтями КК – незаконне переправлення осіб через державний кордон, службове підроблення та підроблення документів.

Нагадаємо, січневий відпустку 2018 го року Петра Порошенка став однією з найбільш обговорюваних на той час тем. Якусь інтригу в цьому плані розвіяло розслідування «Страна.ua» і «Схем». Журналісти з’ясували, що глава держави з родиною виїжджав за межі України під чужим ім’ям, а зупинився 5-зірковому готелі посеред Індійського океану.Картинки по запросу "фото порошенка на яхте"

Відзначимо, сім’я Петра Порошенка, як до обрання його президентом, так і пізніше ставилася до десятки найбагатших в Україні. У відповідь на запит в прес-службі президента тоді пояснили, що вояж глава держави сплатив з власних коштів. Проте, неофіційний візит на Мальдівські острови викликав небувалий інтерес.Картинки по запросу "фото гелетея"

Отже, журналістське розслідування виявило, що тодішній глава управління охорони В. Гелетей звернувся в СБУ з листом під грифом «секретно», в якому просив сприяти у виготовленні паспортів на вигадані імена. З ними сім’я президента чартерним рейсом 1 січня вилетіла з Києва на Мальдіви. «Схеми» відстежили маршрут літака.

У розслідуванні вказується, що з 2-го по 8 січня Порошенко відпочивав в курортному готелі Cheval Blanc, що складається тільки з приватних вілл посеред океану. В цей же час найдорожча вілла була зареєстрована на якогось Mr. Petro Incognito з України.Картинки по запросу "фото порошенка на мальдівських островах карикатури"

Як відзначали розслідувачі, оренда острова з віллою на курорті Cheval Blanc обходиться в 46 тисяч доларів за день. Таким чином, «Схеми» підрахували, що майже тижневий передбачуваний відпочинок у екватора вилився в 500 тисяч доларів.

Джерело

#влада #корупція #порошенко #ДБР #суд