На голову Економіка Порошенківська кишенькова гопкомпанія Енера Вінниця!

Порошенківська кишенькова гопкомпанія Енера Вінниця!

537
0

Ну що, стає відомо, як Порошенко і його кишенькова компания Енера Вінниця взяли в заручники усіх вінничан.

І що сьогоднішнє відімкнення електроенергії збігається із появою таких розслідувань, просто бо ці скотиняки ображаються, коли про них стає відомо. На 1+1 вийшов сюжет в програмі Гроші, де журналісти показали, як саме Порох пов’язаний з Вінницяобленерго і своїми руцями нам піднімає тарифи, а сьогодні ще й Ігор Коломойський підтвердив цю тезу (відео розслідування 1+1 в першому коментарі):

Пряма мова Коломойського: “Петру Олексійовичу треба дуже обережно висловлюватися на адресу “1+1” і бажано Коломойського, бо ми з ним почнемо розбирати все його героїчне минуле за 5 років…

Як Порошенко причетний до відключення води у Вінниці – Гроші

Як Порошенко причетний до відключення води у Вінниці.

Gepostet von Вінниця-мрійниця am Dienstag, 22. Oktober 2019

У кінці 2014 року чи десь на початку 2015 р. відбувся конкурс з продажу 25% акцій “Вінницяобленерго”, які ще тоді знаходилися в фонді держмайна і, коли одна з наших компаній брала участь (у конкурсі – ред.) торгувалася, то Порошенко особисто мені обурювався, що “нафіга ти подався на цей конкурс підняв мені ціну” і тому подібне.

Особисто зізнався, що це його акції. І що через те, що подалася якась компанія, пов’язана зі мною, він обурювався, бо довелося зробити зайвих два-три кроки і більше заплатити.

Був вкрай цим незадоволений, це вже в якості президента. Тому коли він каже, що не має до цього ніякого відношення…ця компанія (“Енера Вінниця” – ред.) – це 100 відсотків його дочірнє підприємство, яке належить “Вінницяобленерго” чи тим, же акціонерам, яким належить “Вінницяобленерго”. І він має пряме відношення до підвищення тарифів”.