На голову Новини Попереднє засідання у справі за позовом Юлії Тимошенко проти НКРЕКП (ВІДЕО)

Попереднє засідання у справі за позовом Юлії Тимошенко проти НКРЕКП (ВІДЕО)

163
0

Канал INTV транслював наживо попереднє засідання Окружного адміністративного суду Києва у справі за позовом Юлії Тимошенко проти НКРЕКП. Початок трансляції о 14:30, 25 липня.

Позов лідера «Батьківщини» проти Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, стосується скасування рішень НКРЕКП про підвищення тарифів на гарячу воду й опалення.

Окружний адміністративний суд м. Київ оголосив перерву у справі за позовом лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) до 12 серпня.

«Завершилося попереднє судове засідання у справі за позовом Юлії Тимошенко до НКРЕКП щодо постанови, за якою громадянам підвищили тарифи на гарячу воду та опалення. Суд оголосив перерву у засіданні до 12 серпня для ознайомлення сторони позивача з додатковими матеріалами справи», – сказав народний депутат Іван КРУЛЬКО (фракція «Батьківщина»).

 

Він наголосив, що фракція «Батьківщина» буде і надалі захищати права громадян України з тим, аби «домогтися, щоб тарифи на опалення і гарячу воду були переглянуті і були економічно обґрунтованими».

Політик додав, що до судового процесу долучилися громадяни України, які «так само просять суд, щоб було прийнято законне рішення». Крім того, Іван Крулько нагадав, що 27 липня відбудеться попереднє судове засідання за позовом лідера партії ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко до КМУ щодо скасування урядової постанови щодо підвищення вартості газу для населення.

Водночас, як зазначив адвокат у справі за позовом лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко до НКРЕКП Микола Титаренко, сторона позивача попросила суд дати перерву саме для того, аби розширити розмір позовних вимог.

 

«На момент подачі позову була опублікована лише одна постанова НКРЕКП (№1102), що на сьогодні є предметом оскарження у суді. А виходячи із додатків, які були додані до матеріалів безпосередньо представниками відповідача, були прийняті інші постанови НКРКП. За наслідком обговорення групою представників позивача – буде розглянуто питання щодо збільшення позивних вимог по даній судовій справі», – сказав він.

Микола Титаренко також зазначив, що суд поки що не розглянув клопотання позивача щодо залучення до процесу Кабінету Міністрів України та ПАТ «Укргазвидобування». Але, як відомо, присутність саме цих сторін і надання ними низки матеріалів є важливим, оскільки саме ці структури в кінцевому рахунку впливають на процес формування тарифів для населення.

«Суд відповів, що повернеться до цього питання по закінченню підготовчого провадження», – підсумував Микола Титаренко.

 Як відомо, позов лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко проти Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, стосується скасування рішення відповідної Комісії щодо підвищення тарифів на гарячу воду та опалення для населення. Також відомо, що Юлія Тимошенко подала позов до Окружного адміністративного суду Києва проти КМУ щодо незаконного підвищення ціни на газ для населення.

 

Повне відео судового засідання

 

 

INTV

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я