На голову Новини Понаїхали: Стало відомо, у яку країну переїжджають жити найбагатші люди планети

Понаїхали: Стало відомо, у яку країну переїжджають жити найбагатші люди планети

224
0

На фоні зростання нестабільності в країнах, які раніше вважалися благополучними, багаті люди зі всього світу знаходять усамітнення у Нової Зеландії.

Відсутність тероризму і перше місце в рейтингу кращих країн для ведення бізнесу зробило Нову Зеландію раєм для найбагатших людей планети. На фоні зростання нестабільності в країнах, які раніше вважалися благополучними, багаті люди зі всього світу знаходять усамітнення у Нової Зеландії,  повідомляють  Патріоти України.

Сюди переїжджають на ПМЖ мільярдери з усіх куточків світу: гонконгський фінансист Майкл Нок, російський підприємець Олександр Абрамов, голлівудський режисер Джеймс Камерон і багато інших. Сюди ж зібрався перебиратися засновник компанії Alibaba китаєць Джек Ма, а мільярдер Пітер Тіль, який першим крупно вклався в Facebook, ще в 2011 році назвав Нову Зеландію “утопією” і купив там нерухомість.

Ізоляція, яка раніше вважалась недоліком цієї країни, тепер стає її плюсом на фоні зростання загроз безпеки в світі. Крім того, нові технології зробили світ “більш маленьким”, так що для того, щоб створити транснаціональну корпорацію, необов’язково залишати рай.

Нова Зеландія стабільно входить в десятку найбажаніших місць для проживання завдяки демократії, відсутності корупції і безпеки. А нещодавно країна посіла перше місце в рейтингу кращих країн для ведення бізнесу, обігнавши Сінгапур.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я