На голову Новини Помилки Зеленського. Вінниця готує пікет Офісу президента через протеже Гройсмана у владі!

Помилки Зеленського. Вінниця готує пікет Офісу президента через протеже Гройсмана у владі!

2029
0

Наростає хвиля обурення кадровою політикою на Вінниччині, де при владі затишно примостилися ставленики Петра Порошенка і Володимира Гройсмана.

Лідери думок, представники громадських організацій, громадські діячі готові вже найближчим часом пікетувати Офіс Президента Володимира Зеленського, щоб домогтися скасування призначення на посаду губернатора цієї області Владислава Скальського, чиновника з орбіти колишнього прем’єра і мера Вінниці Гройсмана, який під його диктовку вибудовує ворожу і небезпечну проти Зеленського стратегію на майбутніх місцевих виборах.

Перш за все, вінничани обурені тим, що в першому і другому турі вони відчайдушно боролися за Володимира Зеленського проти токсичного топ-корупціонера Порошенко. А в підсумку забезпечили проходження наверх відвертих «колишніх», які в повітрі, як це особливо тут вміють робити, швидко перефарбували себе в зелений колір.

Володимир Олександрович, поміняйте губернатора!

Мова і про заступників голови обласної адміністрації, і про приблизно 85 відсотках чиновників по всій Вінниччині, які були фактично співучасниками багатьох фінансових і інших злочинів за час каденції 5-го президента.

Володимир Олександрович, поміняйте губернатора Скальського і його оточення на дійсно тямущих і порядних молодих фахівців! – про це хором кричать вінничани і вимагають статусу-кво, який вони очікували після другого туру виборів.

Гройсман зрадить. Вкотре!

Звичайно ж, немає ніякого сумніву, що Володимир Зеленський не отримав хабар, як передбачалося в деяких ЗМІ, від Володимира Гройсмана для призначення колишнього свого ручного заступника Скальського на посаду губернатора.

Ні. Занадто дрібно і мізерно для Володимира Олександровича це б виглядало. Швидше за все, досвідчений політичний інтриган і наперсточник Володимир Борисович через когось із кабміну або президентського офісу зумів переконати нового президента, що в обмін на що наближаються місцеві вибори цієї осені той отримає максимальні голоси за партію Слуга народу.

На жаль, цього не станеться ні в якому разі, як ніколи раніше не відбувалося, щоб не обіцяв екс-прем’єр і екс-мер!

Знаючи Гройсмана, який безліч разів зраджував своїх партнерів, він кине і в цей раз. І не тільки Володимира Зеленського, не виконавши взяті на себе зобов’язання за результатами голосування, а й усіх вінничан, які чекали після зміни влади нових облич у керма, прозорих тендерів, хороших доріг і ефективних програм розвитку бізнесу і промисловості.

І Борзова Ірина не допоможе.Світлина від Ірина Борзова Народний депутат України.

Не зможе забезпечити процес виборів на боці Слуги народу і передбачуваний глава партії на Вінниччині, народний депутат Ірина Борзова. Ірину з її порядністю і добродушністю вмить одурять, зжеруть досвідчені вінницькі кон`юнктурники, що вже, як констатують аналітики, і відбувається.

Мета виправдовує засоби.

Заради істини нагадаємо виборцям і особисто Володимиру Зеленському, як, не моргнувши оком, Гройсман віроломно зрадив тих, хто приводив його до вершини і хто йому благоволив.

Свіжа ситуація відразу після президентських виборів стосувалася його патрона Петра Порошенка, завдяки якому з голови Верховної Ради він перетворився на другу особу держави, прем’єр-міністра, а потім, беручи участь в схемах по обкрадання українського бюджету, впустив свій рейтинг до критичної позначки.Картинки по запросу фото Порошенка і Гройсмана

Українці були шоковані, коли в ефірі телеканалу колишній директор вінницького базару відрікся від Петра Олексійовича, заявивши, що цей топ-корупціонер вставляв йому палиці в колеса, на даючи самовіддано працювати на благо України. Після такого підлого кульбіту цього політика мали викинути на смітник історії.

Але ж ні! Якимось фантастично-маніпулятивним чином йому вдається отримати квоту на губернаторство в Вінницькій області.

Володимир Олександрович, ну як же так вийшло ?!

Чому вінничани, розраховуючи на те, що все зміниться, отримали ті ж особи, але тільки в профіль !?

Прийшовши з базару, він був звичайним депутатом Вінницької міської ради, нічим не виділяється із загальної маси. Чи не був принциповим, щоб перешкодити комусь вкрасти, не захищав простих виборців.

Шляхом маніпуляцій і, як закликають злі язики, перерахування частини базарній виручки куди слід, його висунули на посаду виконуючого обов’язки міського голови.Картинки по запросу фото Олександр Домбровський

Всім відомо, що якби помаранчевий Олександр Домбровський по Указу Віктора Ющенка перейшов з мерії до облдержадміністрації, його не підтримав, в 2006 році він би не став мером Вінниці.

Так ось перше, що той зробив – зрадив тих, хто його привів в крісло мера Вінниці.

Принцип Макіавеллі «привів до влади убий!» Початківець функціонер Гройсман згодом використав при кожному випадку.

У 2010 році він кидає через коліно призвів його в крісло мера Олександра Домбровського, які не церемонячись пообіцявши тодішньому президенту Віктору Януковичу максимальну кількість голосів від Партії регіонів в обласній та міській радах. За підсумками голосування 31 жовтня представники Партії регіонів в обласній раді отримують 47% голосів, в більшій мірі завдяки, звичайно ж, губернатору Миколі Джизі. Зате собі Володимир Борисович забезпечує переобрання в крісло міського голови Вінниці від партії з зухвалим назвою “Совість України” з безпрецедентною кількістю голосів – 77,8%. У міській раді “Совість України” малює собі 33 (з 50-ти) мандата, а Партія регіонів отримує … всього 5.

Збитий льотчик – не птах Фенікс.

А що ж показали недавні парламентські вибори? Який рівень довіри має Гройсман в своєму рідному місті?

Чому його кандидати в депутати, з якими він так натхненно позував на фотографіях, зайняли навіть не друге і не третє місце? Це могло свідчити лише про те, що Гройсман, – а його партія “Українська стратегія Гройсмана” в цілому по Україні отримала вбивчі для нього 2,4%, – як птах Фенікс, не повинен повстати з попелу ніколи.

Яким чином збитий льотчик, який при вступі на посаду з трибуни Верховної Ради хвалився, що “покаже, як управляти країною”, а потім так ганебно впав, зміг домогтися призначення свого губернатора, який прислужував йому заступником під час перебування мера Вінниці?

Еллочка-людожерка Владислав Скальський

Після отримання такого призначення Вінницька область була шокована. А Владислав Скальський здивував навіть своє оточення, привласнила йому прізвисько Еллочка-людожерка з сатиричного роману Ільфа і Петрова “Дванадцять стільців”. Здивував досконалої відірваністю від реальності, незнанням специфіки регіону і нерозумінням, що робити. Скальського так і сприймають, як персонажа з “Дванадцяти стільців”, вивчив кілька десятків розумних фраз, якими він кидається де завгодно.

Не можна не згадати, як вся ця вінницька гоп-компанія напередодні президентських виборів примітивно заборонила студії “Квартал 95” виступати в місцевому Будинку офіцерів …

Доля майбутніх виборів міських голів, депутатів територіальних громад на Вінниччині, саботаж виконання передвиборчих обіцянок Володимира Зеленського – все це вже вирішене. Весь його рейтинг завдяки перефарбованим Гройсманом та Порошенка тут буде помножений на нуль. Весь.

Не сумнівайтеся!

Джерело