На голову Новини Помічнику Пшонки повторно дали 2 мільйони на будівлю у Краматорську, обстріляну під...

Помічнику Пшонки повторно дали 2 мільйони на будівлю у Краматорську, обстріляну під час АТО

96
0

 Управління житлового та комунального господарства Краматорської міськради Донецької області 2 червня уклало угоду з ПрАТ «Вестастрой» на капітальний ремонт будинку на вул. Щербакова, 16. Вартість угоди складає 2,13 млн 

 Управління житлового та комунального господарства Краматорської міськради Донецької області 2 червня уклало угоду з ПрАТ «Вестастрой» на капітальний ремонт будинку на вул. Щербакова, 16. Вартість угоди складає 2,13 млн 

 

 

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

 

Йдеться про приміщення, постраждале від обстрілу під час Антитерористичної операції в червні минулого року. У будинку зруйновано дах, вікна і двері.

 

Передбачено ремонт внутрішніх і зовнішніх стін, покрівлі, посилення міжповерхових перекриттів, встановлення вікон і дверей.

 

Відомо, що спершу замовник акцептував дешевшу пропозицію ТОВ «ВАДІ 2012» вартістю 1,85 млн грн. Однак вже наступного дня було акцептовано дорожчу пропозицію ПрАТ «Вестастрой», з яким і підписали договір.

 

Відомо, що Краматорська мерія проводила тендер на цей же будинок у грудні минулого року. Тоді переможцем вищезгаданий «Вестастрой», який мав виконати угоду за 2,20 млн грн. Чи виконувалися роботи по цьому договору невідомо.

 

40,19% акцій «Вестстрой» записано на краматорчанку Тетяну Трофименко. Решта 59,8% належить Костянтину Машненкову, екс-депутату Донецької облради і одному із засновників відділення Партії регіонів у Краматорську. У пресі Машненкова свого часу називали «квотою Пшонки» на місцевих виборах, а також нібито кумом біглого генпрокурора.

 

«Вестастрой» є партнером по ПрАТ «Медіагруп нові проекти» Михайла Бурова, члена наглядової ради ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод» Сергія Близнюка, сина екс-очільника Мінрегіонрозвитку Анатолія Близнюка.

 

Михайло Буров та його батько Володимир Бурови значились як помічники народного депутата Артема Пшонки у 2007-2012 рр.

 

Батько Михайла Бурова Володимир є земляком колишнього генпрокурора Віктора Пшонки і має дачу поряд з ним у смт Дробишеве Донецької області. Відомо, що фірма Михайла Бурова ТОВ «Укрмістобудпроект» орендувала землю під Києвом, якою користувався син Пшонки.

 

Джерело: nashigroshi.org

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я