На голову Новини “Полотняні талісмани”: Як прості школярі вберігають українських бійців

“Полотняні талісмани”: Як прості школярі вберігають українських бійців

108
0

На прохання захисників діти власноруч створили мотанки, малюнки, а небайдужі зібрали теплі речі та харчі

Понад сотню ляльок-мотанок виготовили волинські діти для українських бійців, які воюють на Сході. Крім дитячих оберегів, волонтери передадуть захисникам теплі речі та харчі, які зібрали небайдужі мешканці. Про це повідомляє”5 канал“.

Як стало відомо, армійці самі попросили дітей створити українські традиційні обереги. Школярі ж таким завданням задоволені і радо долучаються до створення мотанок.

“(Робимо їх), думаючи про бійців з надією, що вони повернуться, бо саме для цього вона (мотанка) робиться. Робимо ми її правильно, щоб вони точно повернулися. В руки мотанці ми вкладаємо маленький мішечок, всередині якого є зерно і ниточка, щоб вони точно вернулися додому”, – розповідає школярка Уляна Стрільчук.

Разом зі школярами над ляльками-мотанками працюють і місцеві волонтерки. “Лялька, в першу чергу, — це є наша українська традиція. І ми, жінки, маємо відновлювати, доносити це до наших дітей, до молоді. Якби на Донбасі люди знали б ці традиції, знали б Україну – тому що з цього починається Україна – то взагалі цих подій би не було”, – переконана волонтерка Ольга Тиха.

За понад тиждень школярі і дорослі виготовили майже 100 ляльок-мотанок. Їх передали луцькій волонтерці Валентині Мазурик. Ця жінка попри вади зору і слуху від самого початку подій на Сході України допомагає українським бійцям. Її син Павло також нині на передовій. Він служить на Луганщині, у складі батальйону імені Кульчицького Національної гвардії. 

Крім ляльок-мотанок діти підготували військовим свої малюнки, а небайдужі селяни зібрали для захисників теплих речей та харчів. Валентина Мазурик доклала до посилки кілька десятків пар власноруч сплетених рукавичок. Найближчими днями волонтери доправлять вантаж на Схід.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я