На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Полковник поліції продавав інформацію колекторам і купив собі 9 квартир!

Полковник поліції продавав інформацію колекторам і купив собі 9 квартир!

275
0

Аваков, яка “нова” поліція? Досить вже цих казок! Така ж корумпована, як і була раніше!

Працівники поліції під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури викрили колишнього начальника одного з департаментів НПУ, який нажився на продажу службової інформації!!!

Про це пише офіційний сайт Нацполіції 20 лютого 2019.

47-річний полковник поліції – колишній очільник одного з департаментів – на початку 2018 року вийшов на пенсію та налагодив схему незаконного збагачення. Чоловік разом зі спільниками тривалий час за грошову винагороду надавали закриту інформацію з систем МВС та НПУ колекторським конторам, мережі банківських установ та приватним підприємствам.

 

 
 Для прикриття злочинної діяльності організатор групи відкрив фіктивне приватне підприємство у сфері надання телекомунікаційних послуг. Його колишній підлеглий, діючий співробітник НПУ, крім забезпечення свого “боса” безперешкодним доступом на персональному комп’ютері до службових баз, налагодив за місцем свого мешкання таку собі цілодобову “чергову частину” на кшталт call-центра “102”.

За легалізовані кошти екс-посадовець придбав 9 квартир у Києві, які здає в оренду. Оце “підприємець”!

Частина з них була куплена до виходу на пенсію, тобто витік конфіденційної інформації здійснювався ним і під час перебування на службі в органах, наголошують у поліції. 

Там пояснюють, що змовники діяли дуже обережно, дотримуючись усіх методів конспірації. Були готові та попереджені про можливі службові перевірки, тому документування їхньої діяльності зайняло тривалий час.

За підтримки керівництва Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції працівниками Департаментів внутрішньої безпеки, кіберполіції, захисту економіки та Головного слідчого управління НПУ, під процесуальним керівництвом ГПУ, було проведено 58 санкціонованих обшуків.

 

 

Вилучено різноманітну оргтехніку, сервер, мобільні телефони, копії документів, чорнову документацію, набої і кошти у вітчизняній та іноземній валюті. 

Слідчі ГСУ готуються оголосити підозру 6 учасникам змови.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я