На голову рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Поліцейські під час фіктивних обшуків грабували бізнесменів!!!

Поліцейські під час фіктивних обшуків грабували бізнесменів!!!

153
0

Аваков каже: нова поліція. А реалії життя кажуть інше: ТАКА Ж САМА, як і стара! Корумпована і зла до більшості людей, яких вона повинна захищати!

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань у Мелітополі Запорізької області розслідують кримінальне провадження щодо поліцейських, які обманом організовували обшуки у підприємців, а потім грабували їх!!!

Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Ці горе-працівники поліції на підставі недостовірної інформації звертались до суду з клопотаннями про проведення обшуків у підприємців.

“У подальшому ході проведення обшуків правоохоронці вилучали матеріальні цінності на значні суми коштів, та привласнювали їх через підконтрольні підприємства”, – йдеться у повідомленні.

Слідчими ДБР проводиться досудове розслідування за фактом зловживання працівниками поліції владою або службовим становищем (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України).

За даними Держбюро, виявлено, що тільки під час одного обшуку було незаконно вилучено та згодом реалізовано на користь сторонніх осіб майно підприємства на суму більше ніж на 300 тисяч гривень!!!

Загалом цими “правоохоронцями” проведено 24 подібних обшуків, завдані бізнесменам збитки встановлюються.

А що їм? Беруть приклад зі свого рузькомовного шефа Авакова:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я