На голову Новини Політолог пояснив, чому в Україні неможливо платити «білу» зарплату (відео)

Політолог пояснив, чому в Україні неможливо платити «білу» зарплату (відео)

134
0

Підвищення рівня мінімальної зарплатні обернеться зростанням безробіття та збільшенням тіньового сегменту трудових відносин.

Про це під час підведення підсумків по результатам 2016 року  повідомив політолог  Костянтин Матвієнко, повідомляє  uainfo.org.

“Зростання запозичень, зростання боргу, це ніяк  не можна віднести до досягнень уряду. Можливо, це лише в картині світу пана Гройсмана є якимось досягненням. Ми можемо констатувати зростання рівню безробіття –  раз, зростання рівня злочинності   – два. Я не дивився статистику по самогубствам у країні, але на моє суб’єктивне відчуття, там також є тенденція до зростання. Є абсолютно очевидним той факт,  що рік, що минає, –  це один з рекордних років за міграцією населення. Йдеться про еміграцію не лише людей робітничих професій, а й висококваліфікованих громадян продуктивного віку”, –  заявив Матвієнко, оцінюючи  роботу уряду у 2016 році.

“На наступний рік урядом закладено підвищення заробітної платні. Вже зараз підприємці, з якими я спілкуюся, або переводять робітників на тіньову зарплату, або ж вони звільняють людей. Тому, що 3200 грн –  це базове оподаткування, тобто підприємець матиме платити більше, а споживчий попит уряд не забезпечує”, –  додав политологю

Матвієнко вважає, що в  Україні абсолютно неможливо платити “білу” зарплату. Тому що зараз  оформити людину законно –  це означає, що собівартість продукції підприємства  зросте настільки, що завтра ця людина стане безробітною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я