На голову Новини Політичні партії збанкрутіли

Політичні партії збанкрутіли

176
0

 За 23 роки незалежності політичні партії довели своє повне моральне банкрутство. Втратили будь-який конструктивний зміст. 

 За 23 роки незалежності політичні партії довели своє повне моральне банкрутство. Втратили будь-який конструктивний зміст. 

 

8055c37742df553e01337149df427a26

 

Програми політичних партій часто схожі між собою мало не на 80%. Більшість політичних сил одночасно виступає «за все добре і проти всього поганого». Сама система побудові політичних партій в Україні докорінно відрізняється від більш сталих Західних демократій. Якщо в Західній Європі партії фінансують рядові члени, за рахунок внесків, то в Україні всі вони фінансуються «з гори», олігархами. Відповідно, усіма основними політичними партіями володіють крупні бізнесмени і вони стали знаряддям в обслуговувані інтересів багатіїв.

Політики теж використовують партії, переважно як знаряддя політичної боротьби. Після того, як політик стає депутатом від конкретної політичної партії, він може вже через кілька днів змінити її на будь-яку. Людина, яка обрана депутатом, фактично не звітує ні перед партією ні перед своїми виборцями. Є ціла низка депутатів, які завжди були провладними. Міняли свої партійну приналежність одразу як тільки-но змінювалась влада. В народі таких депутаті почали називати влучним терміном «тушки». Не мають такі тушки власної позиції, а завжди мігрують туди, куди дме вітер.

 

Як приклад, коли у 2010 році президентом України став Віктор Янукович депутати-тушки почали десятками перебігати в провладну партію. Серед найбільш відомих перебіжчиків: Андрій Портнов (перебіг з БЮТ у виконавчу владу, до Партії регіонів), Богдан Губський (перебіг з БЮТ до провладної коаліції), олігарх Андрій Веревський (перебіг з БЮТ до фракції Партії регіонів), олігарх Таріель Васадзе (перебіг з БЮТ до фракції Партії регіонів). Перелік можна продовжувати нескінченно.

 

Фактично, коли громадянин обраний депутатом від однієї партії а перебігає в іншу, це пряме шахрайство. Фальшування волевиявлення виборців. Таким ганебним проявам вже давно потрібно покласти край. Якщо українці хочуть стати частиною Європи, подібні викрутаси не допустимі.

 

Микола Спірідонов

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я