На голову Новини Поліетиленові пакети з 1 січня у Франції “поза законом”

Поліетиленові пакети з 1 січня у Франції “поза законом”

306
0

Міністерство екології Франції видало постанову, яка забороняє з 1 січня використання в універмагах та супермаркетах на території країни одноразових поліетиленових пакетів.

Міністерська постанова є реакцією на вимогу Європейської комісії, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Франції.

“Європейська комісія поширила докладні роз’яснення щодо використання пластикових пакетів та порядок застосування цієї норми, яку було викладено у нашій постанові”, – зауважила міністр екології Франції Сеголен Руаяль.

За її словами, постанова набуває чинності з 1 січня 2016 року. “Нововведення сприятиме також розвитку обробної промисловості, що продукує біодомішки, та створить додаткові робочі місця у Франції”, – зазначила міністр.

Вона також нагадала, що положення постанови будуть оприлюднені найближчим часом в офіційному державному віснику Journal du dimanche (JDD).

У міністерстві екології також запевняють, що представникам комерційних організацій про нововведення було повідомлено заздалегідь.

Заборона на використання одноразових поліетиленових пакетів у магазинах також прописана у спеціальному законі про енергетичний перехідний період, який було ухвалено ще у серпні цього року.

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я