На голову Новини Поліцейських, які заарештували п’яних СБУшників під Маріуполем, судять ЧОМУСЬ у закритому режимі!

Поліцейських, які заарештували п’яних СБУшників під Маріуполем, судять ЧОМУСЬ у закритому режимі!

197
0

Суд по поліцейським з «Івано-франківська», які затримували співробітників СБУ, зробили закритим! ЧОМУ?

Про це розповів заступник командира зведеного батальйону «Івано-франківськ» Олександр Грішненко, який на момент затримання співробітників СБУ і військкомату був командиром блокпоста близько Мелекіно.

Саме він подзвонив в поліцію і повідомив, що співробітники батальйону «Івано-франківськ» затримали озброєних людей в нетверезому вигляді, які 14 жовтня 2016 р намагалися перетнути блокпост, вказавши неправильний пароль. Грішненко розповів, що практично 9 місяців після певного резонансу всі замовкли про цю справу. Пізніше надійшла постанова з прокуратури, згідно з яким необхідно провести слідчі дії щодо «франківців». У прокуратурі пояснили, що їх підозрюють у перевищенні службових повноважень. Добробатовцев стали викликати на допити.

«Ми відповіли, що пройшло багато часу і не пам’ятаємо, хто саме, де стояв і що робив», – розповів Олександр Грішненко.

Заступник командира повідомив, що справи і щодо бійців «Івано-франківська» і співробітників СБУ, які не підкорялися вимогою поліцейських, повинен були закрити, але, як з’ясувалося, це не так. 10 листопада в Жовтневому суді Маріуполя пройде суд над бійцями «Івано-франківська». Їм інкримінують побиття співробітників СБУ.

«Нас просто хочуть потопити», – зазначає Олександр Грішненко, додаючи, що суд по незрозумілим для нього причин зробили закритим. «Це не згвалтування, не вбивство, це звичайне затримання, в ньому не було нічого таємного», – говорить він. На сайті суду навіть немає назви справи – тільки дата і ім’я судді.

«Вони бояться розголосу. Бояться камер. Це якийсь тоталітаризм і диктатура. Але ми все одно прийдемо на процес, будемо фіксувати і будемо вимагати відводу судді », – заявив заступник командира« Івано-франківська ».

Хоча це новина ще 2017 року, але чи багато змінилось з того часу у цій сфері на краще?…

Силовики й далі беруть хабарі, “кришують” гральний бізнес та інші протизаконні справи… й далі почуваються безкарно! Навіть у таких випадках…

джерело