На голову Новини Поки батьки ховають загиблих воїнів, учасники “Ні капітуляції!” отримують зарплату за новий...

Поки батьки ховають загиблих воїнів, учасники “Ні капітуляції!” отримують зарплату за новий Майдан! Порошенко при ділі?

371
0

Глава Офісу Президента Андрій Богдан вважає, що акція “Ні – капітуляції”, яка проходить 6 жовтня 2019 в Києві, організована за гроші.

На своїй сторінці в Фейсбук глава ОП розмістив фотографії повідомлень, що пропонують гроші за участь в акції “Ні – капітуляції”.

Судячи зі скріншотів, організатори віче платять кожному учаснику 100 гривень за годину. Для охочих заробити більше передбачені надбавки за 10 грн за принесені з собою плакати і наведених людей.

Крім того, організатори написали інструкції з приводу спілкування з представниками ЗМІ. За їхніми словами, учасники віче зобов’язані хвалити Петра Порошенка, “Європейську солідарність” і обурюватися Зеленським, формулою Штайнмайера і капітуляцією.

До скріншотів Богдан додав свій лаконічний коментар: “Скоро хтось дуже переляканий все вкрадене віддасть народу”. Вочевидь, під кимось переляканим мається на увазі Петро Порошенко.

Нагадаємо, п’ятий президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною відвідав на Майдані Незалежності віче “Ні капітуляції!” проти “формули Штайнмайера”.

Джерело