Новини Покращено умови надання «енергоефективних» кредитів

Покращено умови надання «енергоефективних» кредитів

453
0

«Укргазбанк» збільшив термін кредитування для учасників програми з енергоефективності. Крім цього, збільшено і суму позики. Однак, скористатися такими пропозиціями зможуть лише ОСББ та ЖБК.

«Укргазбанк» збільшив строк повернення кредитних коштів з 5 до 10 років. Такі умови діють лише для ОСББ та ЖБК. Про це повідомили у прес-службі Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження,  повідомляє «Україна Комунальна»

Крім цього, збільшено і суму кредиту з 3 млн грн до 10. 

«Як державний банк ми вбачаємо свою соціальну відповідальність та нагальну необхідність у підтримці та активному розвитку  програм з енергоефективності та енергозбереження. Банк завжди враховує потреби своїх клієнтів. Тому нами було прийняте рішення щодо покращення умов надання таких кредитів представникам ОСББ та ЖБК.  Ми маємо намір і надалі активно розвивати свій потенціал у наданні таких кредитів», – зазначив директор департаменту малого і середнього бізнесу «Укргазбанку» Євген Мецгер.

Як повідомляла «Україна Комунальна» раніше, днями 2 тис. родин долучилися до програми енергоефективності, придбавши «негазовий» котел, енергозберігаюче обладнання та матеріали. Зокрема, станом на 27 липня 2015 року, з моменту дії програми, загальна сума виданих кредитів на котли та енергозберігаючі матеріали становить майже 210 млн грн, а їхня кількість перевищила 12 тис.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я