На голову Новини Поки суд задовольняв скаргу Хорта, у прокурора виникла суперечка з Вінницьким “Тарасом...

Поки суд задовольняв скаргу Хорта, у прокурора виникла суперечка з Вінницьким “Тарасом Бульбою”

463
0

Вінницький міський суд задовольнив скаргу Юрія Павленка та зобов’язав прокуратуру Вінницької області внести в реєстр досудових розслідувань відомості з заяви Хорта. У якій він зазначає про своє викрадення міліціонерами 8 грудня 2014 року.

Як повідомляє vn.20minut.ua, Юрій Павленко подав до суду заяву про своє викрадення.

“Мене було викрадено працівниками слідчого управління УМВС у Вінницькій області, які сфальсифікували рапорти і повістки і оформили цей процес як добровільну явку на допит до слідчого, залучивши неіснуючих понятих. Далі мене вдарили кілька разів по ниркам та заштовхали в автомобіль” – процитував він на суді зміст своєї заяви.Втім, відомості з цієї заяви працівники прокуратури не внесли в єдиний реєстр досудових розслідувань.  Тому Павленко подав скаргу.

Суддя Клапоущак виніс ухвалу про її задоволення. І зобов’язав прокуратуру Вінницької області внести до єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення, яке зазначене у заяві Юрія Павленка.

06.11.2015 у Вінницькому міському суді розглядатимуть клопотання  про зміну запобіжного заходу для Юрія Павленка.

Поки суд виносив ухвалу, один із прихильників Хорта, активіст Чайка висловив невдоволення діяльністю прокурора Володимира Шаргало. Детальніше на відео.

[iframe width=”580″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/n5qFXJrunNY” frameborder=”0″ allowfullscreen ] [iframe width=”580″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/3QYCkbqRKgQ” frameborder=”0″ allowfullscreen ] [iframe width=”580″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/aQ_UxNw-cvU” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я