На голову Новини Подяка Малиновському В.В. та робітникам Незалежної профспілки «Голос Народу » від сім’ї...

Подяка Малиновському В.В. та робітникам Незалежної профспілки «Голос Народу » від сім’ї яка звернулась по допомогу та отримала її.

187
0

 Хочемо подякувати Вам за створення Вінницької незалежної профспілки «Голос Народу», працівники якої надають юридичну консультацію, допомагають людям захищати свої права і свободи громадянина. 

 Подяка Малиновському В.В. та робітникам Незалежної профспілки «Голос Народу » від сімї яка            звернулась по допомогу та отримала її.

Шановний Віктор Васильович !

Хочемо подякувати Вам за створення Вінницької незалежної профспілки «Голос Народу», працівники якої надають юридичну консультацію, допомагають людям захищати свої права і свободи громадянина. Ми пенсіонери, все життя пропрацювали на виробництві чесно та добросовісно і не думали і не гадали, що на старості років прийдеться захищати свої права у судді. Тяжба з сусідкою у нас почалась давно, ще у 2008 році. Вона, нехтуючи всіма людськими чеснотами, правилами поведінки людини у суспільстві та чинним законодавством,намагалась через суд скасувати право на нажите нами за довгі роки чесним трудом майно. Куди ми тільки не звертались за допомогою, всі розводили руками та казали, ніби то з нею судитись не можливо, бо вона звязана з владою і ми не зможемо нічого їй довести.

Ми якось прочитали газету «Голос Народу +» і довідались, що профспілка надає юридичну консультацію та має право захищати права членів профспілки у суді. Приїхали до Вінниці, потрапили на прийом у громадській приймальні юристом Павенським Б.В. Він привітно нас прийняв, надав консультацію та погодився захищати наші порушені права у суді.

Ми Вам, Вікторе Васильовичу дуже вдячні за чудову, професійну працю юриста профспілки Павенського Б.В. , який розвіяв наші стрази та захистив порушені права в суді, виграв два судових процеси на нашу користь,  любові та благополуччя за Вашу працю.

З повагою сімя Бойків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я