На голову Новини «Почули «Слава Україні!» і стали бити» – на Донеччині жорстоко побили батька...

«Почули «Слава Україні!» і стали бити» – на Донеччині жорстоко побили батька з сином (фото)

215
0

Хлопцеві вдалося вирватися і зателефонувати батькові. Чоловік приїхав негайно, але, не встигнувши вникнути в суть конфлікту, дістав удар по голові.

Вночі 7 липня у селі Гришине Покровського району на Донеччині батька з сином побили за їхню проукраїнську позицію,  повідомляє gazeta.ua.

“Вночі ми виходили з кафе, коли зустріли компанію з чотирьох чоловік. Вони звернулися до мене і сказали: “Ну що, патріот?”, на що я відповів: “Слава Україні!”. Після цього посипалися образи, слідом за якими пішли удари”, – розповів 19-річний Михайло Голубенко, наголосивши, що його били місцеві жителі.

“Чоловіка та сина били на очах у дочки, – розповідає мати Михайла, Оксана Голубенко. – Чоловіка били в одному кутку, сина – в іншому. Люди, з якими я живу в одному селі, і щодня вітаюся. У мене в один момент все сприйняття звалилося, вони все знали, і чоловіка, і сина, і це не завадило так з ними вчинити”.

За словами потерпілого, своїх поглядів він ніколи не приховував. У селі всі знали про проукраїнську позицію членів його сім’ї. Але хлопець ніколи не думав, що це стане приводом для того, що на нього накинуться його ж односельці. З усіма зі своїх кривдників Михайло був знайомий до цього і, не зважаючи на різницю в поглядах, ніколи не конфліктував. Накинутися на хлопця вирішили після невинної фрази.

Раніше батько хлопця також виконував завдання у прифронтовій Авдіївці в моменти загострення ситуації. За що отримав посвідчення учасника бойових дій. Нападники ударили його зі спини битою по голові. Після чого били ногами до непритомності. На крики дочки по допомогу ніхто не відгукнувся. Все, що вона змогла, – це зателефонувати матері і сказати, що тата і брата вбивають.

Непритомного Віктора затягли в машину. Хірурги Покровської райлікарні близько години “збирали” його обличчя. Зараз чоловік перебуває у важкому стані.

За словами постраждалих, компанія молодих людей має в селі погану славу. Вони вже нападали на своїх односельців у Гришиному. 2014 року не приховували своїх проросійських поглядів.

“Мені нічого від них не потрібно, – сказала Оксана, – Єдине, чого я хочу, щоб вони отримали законне покарання”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я