На голову Новини Почався найпотужніший наступ олігархів на Президента Зеленського!

Почався найпотужніший наступ олігархів на Президента Зеленського!

594
0

Олігархи знову об’єднуються як під час Майдану в 2013-2014 році.

Ще ніколи олігархи не були так близько до фіаско як сьогодні… Проти Зеленського кинуті всі сили, всі кишенькові активісти, всі телеканали та медіа. Вони знову об’єдналися проти українського народу!

Пінчук, Медвечук, Порошенко, Тимошенко, Льовочкін, Ахметов, Коломойський виступили єдиним фронтом проти Зеленського і народу України.

Вся справа в тому, що буквально за 6 місяців Президент України ініціював ряд найважливіших законопроектів, які позбавляють олігархів можливості впливати на Україну.

У Ахметова перестали купувати електроенергію, Медвечука відрізали від ринку газу, Порошенко загрожує довічне ув’язнення і його щодня викликають на допити, Тимошенко відрізали від Кабміну і ряду найважливіших державних стратегічних підприємств, Пінчука відрізали від Укрзалізниці, але найголовнішим ударом став ринок землі.

Президент України хоче дати можливість громадянам України продавати і купувати свою землю. Це означає, що за 5 років в Україні можуть з’явитися тисячі нових мільйонерів. В Україні можуть появітьсяся сотні тисяч потужних компаній, які можуть дати близько мільйона робочих місць. Це дасть можливість перезавантажити країну за рахунок інвестицій, за рахунок податків і прозорого бізнесу, а це смерть для олігархів!

Чого хочуть олігархи?

27 років Україна не належить українцям. Надра, земля, озера, річки, ліси, шахти і багато іншого давно належить купці олігархів, які автоматично виступають і політиками, і суддями, і прокурорами, і бізнесменами в нашій країні. Вся країна належить їм, а люди виступають для них ресурсом збагачення. Іншими словами люди для них прості і слухняні раби.

Порошенко, Ахметов, Тимошенко, Пінчук, Льовочкін, Коломойський і ко. контролюють 95% всіх ресурсів країни і тут приходить Зеленський і каже, що все потрібно віддати народу, нехай народ цим розпоряджається.

Це викликало сказ у олігархів! Як холоп може стати паном? Як холопу можна дати розпоряджатися землею? Вони саме так вважають і їх телеканали щодня зомбують людей цими тезами.

Насправді ж все простіше простого. Людям дають можливість розпорядиться тим, що належить їм.

Адже ніхто не забороняє людині продати або купити машину, квартиру, дачу. Зовсім теж саме буде відбуватися і з землею, яка належить не Тимошенко, а конкретній людині …

Отож почнеться сама масована атака на Президента України. Олігархи втрачають все, а у народу є шанс отримати це все!

Олігархи задіяли всі свої медіа і зомбація буде страшною.

Не ведіться на брехню олігархів, не ведіться на мерзенну брехню їх телеканалів. Вони вкрали у нас країну і 27 років збагачувалися. Вони стали найбагатшими людьми планети, а ми найбіднішим жебраком-народом світу …

Зараз йде боротьба олігархів проти народу. І від цієї битви буде залежати майбутнє кожного з нас.

Джерело