На голову Політика “Плівки Єрмака” не мають стосунку до реальності: Зеленський виступив із заявою!

“Плівки Єрмака” не мають стосунку до реальності: Зеленський виступив із заявою!

977
0

Оприлюднені “плівки”, на яких фігурує брат голови Офісу президента України Андрія Єрмака, не мають стосунку до реальності.

Про це йдеться в заяві Офісу президента Володимира Зеленського, опублікованій 2 квітня.

"Плівки Єрмака" не мають стосунку до реальності": заява Зеленського

Уточнюється, що СБУ проводить допити обох сторін: брата голови ОП і народного депутата, який надав записи. НАБУ відкрило кримінальне провадження за заявою нардепа, а ДБР – за заявою голови ОП.Люксові годинники нової Ради: «Слуги народу» у Rolex та Breitling ...

“Ніхто не уникне покарання за протиправні дії, однак і звинувачувати якусь зі сторін до офіційних результатів розслідування було б необачно. Всі ми розуміємо, що подібні скандали мають кінцевого бенефіціара. Знайти правду та встановити справедливість – головне”, – запевнили в ОП.

Пізніше стало відомо, що президент України Володимир Зеленський зустрівся з керівництвом фракції “Слуга народу”, щоб обговорити ситуацію навколо оприлюднення відеозаписів брата керівника ОП Андрія Єрмака. Джерела у монобільшості запевняють, що глава держави “нервував та обурювався медійними атаками”, а також реакцією партії на “плівки”.

Як повідомляв OBOZREVATEL, народні депутати від “Слуги народу” зажадали зустрічі з президентом Володимиром Зеленським через публікацію скандальних плівок, де брат голови його Офісу Андрія Єрмака Денис нібито вимагає хабар.

Джерело

#влада #зеленський #єрмак #лерос #ДБР