На голову Новини Південмаш – на межі зупинки. Не працюють навіть туалети

Південмаш – на межі зупинки. Не працюють навіть туалети

472
0

На Державному підприємстві «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім.О.М.Макарова» в Дніпропетровську через відсутність замовлень практично повністю зупинено виробництво.

Про це розповів помічник генерального директора заводу Володимир Ткаченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні через відсутність замовлень підприємство перебуває у триденному режимі роботи. А в четвертому кварталі цього року ми будемо змушені перейти на одноденку. У нас немає електропостачання – відключені 3 гілки з 4-х. Остання працює тільки тому, що від неї забезпечуються електроенергією й інші споживачі. Технічної води на підприємстві теж немає. Санвузли не працюють. Така ситуація загрожує повною зупинкою заводу», – розповів Ткаченко.

Він зауважив, що сам лише список звернень керівництва підприємства в різні інстанції з приводу близької катастрофи навряд чи поміститься на стандартному аркуші паперу.

«На заводі в різний час побували і Президент України Петро Порошенко, і голова Державного космічного агентства України Олег Уруський. Ми їм теж усе розповідали і показували, але ситуація не змінилася», – сказав Ткаченко.

За його словами, ситуація на підприємстві стала критичною вже на початку 2014 року, коли завод відвантажив останні замовлення. Нових з того часу не надходило, і це головна причина, з якої завод може повністю зупинитися.

«Виторг упав на 80 відсотків. Розірвано міжнародні зв’язки, через що ми не можемо брати участь у таких програмах, як «Морський старт», «Наземний старт», які, власне, і прославили наш завод. З підприємства йдуть кращі спеціалісти. Ще трохи – й Україні, яка входить у п’ятірку космічних держав світу, доведеться забути про цей статус», – підсумував Ткаченко.

 

ukrinform.ua

 
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я