На голову Новини Після місячного ролону вінницький "кібор" повернувся додому

Після місячного ролону вінницький "кібор" повернувся додому

234
0

Серед 139 звільнених з полону українських бійців, що їх оприлюднила Служба Безпеки України — тридцятирічний вінничанин Олександр Скрипнюк.

Серед 139 звільнених з полону українських бійців, що їх оприлюднила Служба Безпеки України — тридцятирічний вінничанин Олександр Скрипнюк.

 

Після місячного полону вінницький “кіборг” повернеться додому

 

Сашко — десантник, народився дев’ятого березня 1985 року, родом із невеликого села Животівка, що на Оратівщині.

 

У Животівківській сільській раді звістку (хоча і радісну) не коментують з прохання батьків. Повідомили лиш те, що Сашко був "кіборгом" у Донецькому аеропорту.

 

– Головне, що живий, – каже голова сільської ради. – Зараз перебуває на лікуванні у госпіталі. Або в Харкові, або в Дніпропетровську.

 

Нагадаємо, що штаб АТО повідомив про відхід українських військових з Донецького летовища 22 січня та те, що в полон потрапили 16 українських військовослужбовців. Напередодні, 20 січня, речник АТО Андрій Лисенко на брифінгу відмовився коментувати падіння стелі на "кіборгів" та полон шести десантників.

 

Ймовірно, Олександр Скрипнюк перебував у полоні приблизно місяць. Після лікування та реабілітації юнак зможе повернутися до рідної домівки, коханої дружини та маленького сина, які так чекають на тата.

 

Сподіваємось, що свій тридцятий день народження "кіборг" святкуватиме на Батьківщині під мирним небом.

 

Джерело: vlasno.info

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я