На голову БЛАГОдійність Піклування про дітей і матерів,головне для майбутніх поколінь !

Піклування про дітей і матерів,головне для майбутніх поколінь !

477
0

Олена Зеленська відвідала Муніципальний центр здоров’я району Мінато, що опікується дітьми та їхніми родинами й забезпечує медичну та соціальну підтримку від моменту вагітності до повноліття дитини!

Вона зустрілася з мером району Мінато Масаакі Такеї, який розповів про інклюзивну інфраструктуру Центру здоров’я. Він зазначив, що Центр побудований таким чином, щоб забезпечувати максимальний комфорт для всіх відвідувачів та їхніх родин — незалежно від потреб. Центр оснащений пристроями голосового керування, написами шрифтом Брайля, є спеціальні вбиральні для людей з інвалідністю та для людей з дітьми. Також є можливість взяти напрокат візки та потрапити у Центр із собакою-поводирем.

Олена зазначила, що здоров’я дітей, їхніх матерів, майбутніх поколінь українців — один з найважливіших напрямів її діяльності.

«Мета таких візитів — перейняти досвід та найкращі здобутки, щоб певні ідеї та ініціативи можна було втілити в Україні. Тема жіночого та дитячого здоров’я, запобігання хворобам, ранньої діагностики, піклування про новонароджених – мій ключовий інтерес», — зазначила Олена Зеленська.

Також Олена Зеленська зацікавлена, як саме держава підтримує ініціативи з допомоги матерям і маленьким дітям та які існують механізми взаємодії. Перша леді взяла участь в екскурсії Центром, яку провели очільники відділів та різних напрямів. Вони розповіли про послуги, що надаються вагітним жінкам і жінкам, котрі нещодавно народили, та про те, як відбувається спостереження за перебігом вагітності. Також працівники Центру додали, що в Японії вагітним дають спеціальні значки — завдяки цьому інші знають, що перед ними вагітна, якій може знадобитися допомога чи підтримка.

Окремо було обговорено тему вакцинації — японські лікарі поділилися досвідом проведення щеплень та контролю цього процесу. Олена Зеленська зазначила, що вакцинація, як і інші засоби профілактики та запобігання хворобам, також є одним з її пріоритетних інтересів.

Джерело