На голову Новини Підвищення тарифів та зрізані пенсії-зарплати змусили вінничан сьогодні вийти на Майдан (ВІДЕО)

Підвищення тарифів та зрізані пенсії-зарплати змусили вінничан сьогодні вийти на Майдан (ВІДЕО)

140
0

Вінничани підняли одне з найболючіших питань: комунальні грабежі та корупцію у сфері ЖКГ. Активісти вважають,  що через подорожчання зменшаться комунальні платежі, так як середня зарплата по країні – 3,5 тисячі гривень.

Вінничани підняли одне з найболючіших питань: комунальні грабежі та корупцію у сфері ЖКГ. Активісти вважають,  що через подорожчання зменшаться комунальні платежі, так як середня зарплата по країні – 3,5 тисячі гривень.

 

 

А плата за тепло, наприклад, у двокімнатній квартирі зросте з нинішніх п’ятисот гривень до півтори тисячі. Тому для багатьох буде вибір – між добросовісної оплатою та їжею. І навіть субсидії, які уряд заклав у бюджет, не врятують. Тому що 25 млрд. заплановані тільки для трьох мільйонів домогосподарств, а насправді їх зажадають набагато більше.

 

Проблема не в тому, що тарифи намагаються привести до якогось економічно обґрунтованого рівня, проблема в тому, що у відповідність з тарифами не намагаються привести доходи українського населення. При такому рівні тарифів, який запланував уряд, середня зарплата по Україні має становити 15-18 тис. гривень.

 

В той же час влада збирається підвищити пенсійний вік пільговиків за віком і стажем («шкідливих» професій). Обраним категоріям скасований особливий порядок щодо нарахування пенсій.

Чому підмають тарифів на комунальні послуги під час фінансової кризи – це саме та реформа, яку так потребує країна? Піднімати тарифи до європейських норм, залишаючи при цьому зарплати та пенсії на рівні країн третього світу – ніщо інше як цинізм, – говорив зі сцени активіст, голова Народної ради Майдану Віктор Малиновський. – Вже на сьогодні українці переплачують більше ніж вдвічі за комунальні послуги, що робитиметься в Україні з квітня місяця, не важко уявити. У нас в країні немає тарифної політики, вона прихована, влада не йде на діалог та обговорення тарифної сітки з народом. Комунальні монополісти та посередники між ними та споживачами граються цінами на комунальні послуги, – підсумував Віктор Малиновський.

 

 

Вінницькі активісти незабули також привітати жінок зі святом весни – 8 Березня та вшанувати пам’ять загиблих бійців, які захищали честь та цілісність України.
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я