На голову Новини Під Вінницькою облдержадміністрацією відбувся мітинг

Під Вінницькою облдержадміністрацією відбувся мітинг

155
0

28 жовтня під приміщенням Вінницької обласної ради та облдержадміністрації відбувся велелюдний мітинг Комітету опору диктатурі. Час та місце проведення заходу були обрані не випадково, адже саме в цей день відбувалась сесія обласної ради.
 

28 жовтня під приміщенням Вінницької обласної ради та облдержадміністрації відбувся велелюдний мітинг Комітету опору диктатурі. Час та місце проведення заходу були обрані не випадково, адже саме в цей день відбувалась сесія обласної ради.
 

Розпочала мітинг своїм виступом лідер обласного осередку «Батьківщини» Людмила Щербаківська, яка закликала присутніх спільно боронити демократію та європейський вибір України. Вона повідомила про очищення депутатських рядів «Батьківщини» в обласній раді шляхом виключення перебіжчиків, першим «звільнились» від Григорія Сторчака. Його відкликання відбулось в зв’язку з невиконанням постанов Президії політичної партії. Також, за словами політика на XX партійній конференції було прийнято рішення зареєструвати наступного за списком кандидата в депутати до Вінницької обласної ради, обраного в багатомандатному виборчому окрузі за списком політичної партії «Батьківщина», а саме Олександра Коваля.


Лідер Вінницької Батьківщина запропонувала учасникам мітингу підтримати спільну заяву до обласних депутатів з рядом політичних та соціальних вимог, серед яких є навіть розпуск Верховної ради та проведення дострокових парламентських виборів. Під спільні вигуки підтримки, Л. Щербаківська пішла вручати вимоги голові обласної ради С. Татусяку.

В своїй промові голова Вінницького Комітету опору диктатурі Віталій Донець зауважив, що тільки об’єднавшись суспільство та політичні сили зможуть протидіяти диктатурі. «В Києві створено Комітет опору диктатурі. Аналогічна організація створена і в Вінниці, до її лав увійшло більше 20 політичних та громадських організацій» – підкреслив Віталій Донець, відповідаючи на запитання людей про можливості для об’єднання опозиційних сил.

Олексій Фурман, керівник обласного осередку Всеукраїнського об’єднання «Свобода» прокоментував вислів російського Президента Дмитра Медведєва, який говорив про надання підтримки Україні. «Ви відчуваєте його підтримку ?» – запитав в учасників мітингу О. Фурман.

Почесний голова Вінницької незалежної профспілки «Голос народу» Віктор Малиновський повідомив присутнім про чергові безглузді рішення, що були прийняті на 12-й сесії Вінницької міської ради яка відбулась 27 жовтня. «Вони хочуть створити раду з питань цензури та захисту моралі при міськвиконкомі. Для чого це робиться? Для того, щоб поставити рекламний бізнес Вінниці в додаткові рамки та здирати більше грошей. Подібні заходи будуть особливо небезпечними при наближенні виборів та призведуть до повної заборони політичної реклами опозиційних сил» – заявив лідер Голосу народу. Також Віктор Малиновський повідомив про кричущі факти здирництва в житлово-комунальній галузі м. Вінниця. «Зараз, вони розклеїли об’яви про здійснення платної процедури по повірці лічильників, але ж закон зобов’язує здійснювати ці роботи абсолютно безкоштовно» – підкреслив громадський лідер.


Участь в мітингу прийняли представники Батьківщини, Свободи, Голосу народу, НРУ та багатьох інших громадських та політичних організацій, а отже суспільне об’єднання українців проти диктатури та масового зубожіння стає все реальнішим.

Максим Волосевич
Публікація Незалежної профспілки «Голос народу»

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я