На голову Новини Під Верховною Радою поліція затримала 26 учасників акції! На Інститутській помер фермер-протестувальник!!!

Під Верховною Радою поліція затримала 26 учасників акції! На Інститутській помер фермер-протестувальник!!!

317
0

В результаті сутичок під Верховною Радою правоохоронці затримали 26 учасників акцій!

Джерело: брифінг керівника поліції Києва Андрія Крищенка

Пряма мова Крищенка: “Постраждали на теперішній час 17 поліцейських, звернулись з легкими травмами – перелом пальців, садна обличчя, забій носа і багато опіків від використання газу. Двоє цивільних осіб звернулися в лікарняні заклади…

Поліцейські зараз працюють із тими 26 затриманими. Вивчаємо відеодокази, щоб надати кваліфіковану юридичну оцінку їх діям. Порушено вже кримінальне провадження за ч. 2 ст.345 (опір працівнику поліції)”.

Крищенко також розповів, що за годину до останньої сутички на вулиці Інститутській, де не проходили акції, помер чоловік 1979 року народження. За словами Крищенка, чоловік помер від сердечної недостатності. 

Люди ж заявляють: це був фермер-протестувальний, який ПОМЕР ПІСЛЯ ЙОГО ПОБИТТЯ ПОЛІЦІЄЮ!!!

Передісторія:

  • 17 грудня 2019 під Верховною Радою відбувалися одночасно чотири акції протесту, в яких брали участь кілька тисяч осіб.
  • Під Верховною Радою сталися сутички під час мітингу проти ухвалення закону про ринок землі, постраждали двоє журналістів та двоє правоохоронців.
  • Спецпідрозділи Нацполіції та Нацгвардії здійснили зачистку вулиці Грушевського в центрі Києва (БИЛИ АКТИВІСТІВ!!!), на якій протестувальники проти відкриття ринку землі в Україні, намагалися поставити військовий намет…