На голову Новини Під Офісом Президента вимагали відставки Авакова!

Під Офісом Президента вимагали відставки Авакова!

238
0

Під Офісом президента у неділю активісти провели акцію “Аваков заєднав!” з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. 

 

Участь у акції під ОП взяли близько сотні людей.

Під час заходу учасники заявили, що реформу правоохоронних органів провалено та нарікали на нерозкриті напади на активістів та журналістів.

Дослівно: “Арсен Аваков — міністр гучних скандалів, сфабрикованих справ, провалених реформ та нападів на громадських активістів. Йому не місце на посаді міністра, він має сісти, а не лишатися чи йти на підвищення. …  На його рахунку – провалена реформа правоохоронних органів, вибіркова переатестація та реабілітація старих кадрів. Нерозкриті напади на активних громадян та журналістів, злочини самих правоохоронців, фальсифікації розслідувань.  Непрофесіоналізм, популізм, участь у політичних війнах та інформаційних спецопераціях Авакова та його підлеглих”.

“Якщо однієї зустрічі буде мало, то будемо приходити регулярно й нагадувати, що Аваков заєднав”, – заявили організатори акції.

 

 

Після завершення акції під ОП учасники приєдналися до музичного марафону “Білими нитками”, який влаштували на Майдані Незалежності на підтримку підозрюваних у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.
Джерело:”5 канал“, організатори акції у Facebook