На голову Новини Петро Порошенко “жжот” наостанок: нагородив скандального забудовника і екс-регіонала!

Петро Порошенко “жжот” наостанок: нагородив скандального забудовника і екс-регіонала!

204
0

Президент Петро Порошенко нагородив орденом “За заслуги” І ступеня екс-нардепа від Партії регіонів, скандального забудовника Ігоря Лисова! РЕГІОНАЛА! ЗА ЯКІ-ТАКІ “заслуги”??? Корупційні? Чи за порушення ряду законів?

Відповідний указ від 4 травня розміщено на сайті президента. Зазначається, що Лисова та інших нагороджено “за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм”.

“Лисов – колишній нардеп від Партії регіонів двох скликань. Скандальний забудовник. В 2009-му році став відомим через те, що його пасинок з ножем напав на водія поливальної машини в Києві. Пасинок ганяв вночі містом на джипі і комунальний транспорт йому дуже заважав. Справу пасинка, очікувано, зам’яли”, – пише Гнап.

За його словами, після цього Лисов просив дозволу збудувати храм у Києві.

“Мешканці Голосіївського району на громадських слуханнях дозволили лише з умовою, щоб храм був Української автокефальної церкви (УАПЦ). Лисов пообіцяв. А, коли храм побудували, Лисов передав його Московському патріархату”, – зазначає колишній журналіст.

Він також нагадує, що 2015 року Генпрокуратура відкрила справу через масштабну будівельну аферу забудовником “Ліко-Град”, власником якої є регіонал Лисов!

“Юрій Луценко, чим завершилася та справа? Лисова покарали орденом?”, – пише Гнап.

А ЩЕ Порошенко…

Українці в Росії обурені орденом Порошенка для “прокремлівського” діяча!!!

У неділю Українська громада Росії звернулася до президента Петра Порошенка з закликом скасувати нагородження “голови ради Об’єднання українців Росії” Василя Думи орденом “За заслуги” І ступеня.

Відповідне звернення від імені Української громади Росії (“Українського Конгресу”) передано “УП”.

Там ідеться: українці Росії обурені рішенням нагородити Думу, помилково зазначеного в указі від 4 травня як “голову ради Об’єднання українців Росії та Федеральної національної культурної автономії “Українці Росії”, громадянина Російської Федерації”.

Підписанти нагадують, що вказані в указі українські федеральні організації в РФ були “брутально ліквідовані російською владою ще у 2011-2012 роках”.

У тексті йдеться, що у 2004-2011 роках Дума був членом Ради Федерації РФ від Костромської області. Саме в ті ж часи він був “делегований” російською владою на громадську роботу у федеральні українські організації Об’єднання українців Росіїі (ОУР), Федеральну національно-культурну автономію “Українці Росії” (ФНКАУР). Сенатора обрали головою Ради ОУР і ФНКАУР.

“Надалі спроби Думи пристібнути український громадський рух в Росії до офіційної політики Кремля викликали спротив в українських організаціях, і у 2009 р. Рада ОУР звільнила Думу з посади. На цьому громадська діяльність Думи в діаспорі закінчилась”, – зазначають українці Росії.

Вони додають, що це ім’я додатково стало “токсичним” після публікації доповіді спецпрокурора США Роберта Мюллера про розслідування російського втручання в президентські вибори у США у 2016 р.

“Зокрема донька В. Думи Мирослава Дума (в доповіді – Mira Duma), яка знайома з Іванкою Трамп, передавала їй і Дональду Трампу запрошення на Петербурзький економічний форум”, – йдеться у тексті.

“Ми не можемо знайти ані пояснень, ані підстав для ухваленого Вами рішення. Жодного аргументу, щоб зрозуміти такі дії державного рівня. Ваш указ є плювок в очі українству Росії і повною дискредитацією безпосередньо Вашої роботи, українського уряду та МЗС на теренах української діаспори”, – стверджують підписанти.

Вони вимагають вибачення перед усіма активістами української діаспори в Росії та закликають до негайного скасування положення указу про нагородження Думи.

Документ підписав, зокрема, відомий громадський діяч української діаспори Росії, заступник голови товариства “Українці Москви”, член Ради директорів Світового Конгресу Українців Валерій Семененко, який був одним із засновників і співголовою Об’єднання українців Росії та Федеральної національно-культурної автономії “Українці Росії”, а також представники ряду українських організацій в РФ.

У 2011 році Дума звинувачував Семененка в тому, що той “займався політикою”. Також він радив не драматизувати закриття українських організацій у Росії.

  • 9 травня Порошенко присвоїв главі Служби безпеки України Василю Грицаку звання “Герой України”. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я