На голову Новини Петро Порошенко причетний до розстрілу героїв “Небесної Сотні”

Петро Порошенко причетний до розстрілу героїв “Небесної Сотні”

124
0

Спецслужби всього світу використовують фахівців з невербальної комунікації. У США таких фахівців використовують навіть в поліції. Згадайте американські фільми, де затриманий злочинець сидить у кімнаті за прозорим дзеркалом. Ніколи не замислювалися хто ховається за цим дзеркалом, адже співробітники поліції, які безпосередньо проводять допит, знаходяться в кімнаті з затриманим злочинцем, але хто ж тоді знаходиться за дзеркалом? За дзеркалом знаходиться фахівець з невербальної комунікації про роботу яких у США був навіть знятий цілий серіал під назвою “Обдури мене”. 

Якщо простіше, то фахівці з невербальної комунікації – це ходячі детектори брехні. З тією лише різницею, що класичний поліграф (детектор брехні) знімає ваші фізіологічні показники, такі як: биття серця, м’язові судоми, потові виділення. Поліграфи часто помиляються тому, що досліджувана людина може просто нервувати через цi процедури, а фахівці з невербальної комунікації ніколи не помиляються тому, що вони зчитують міміку обличчя і жестикуляцію. Навіть якщо людина нервує, то він не буде демонструвати міміку брехуна на обличчі, він буде демонструвати міміку страху. Теж саме і з жестами рук: якщо людина нервує, то він покаже жести рук, демонструють дискомфорт та страх перед самим фактом допиту, але руки не почнуть від страху брехати. Це абсурд!

Про це написав користувач maidan_ua в livejournal

Але не це головне. Коли людину саджають на поліграф, то людина розуміє, що зараз його будуть тестувати і він починає нервувати від страху, що відповівши на питання правдиво, його серце злякається і тоді спеціаліст-поліграфа подумає, що він бреше. Ось такий кумедний парадокс. Але коли тебе тестує фахівець з невербальної комунікації, то випробуваний навіть не підозрює про це. Ніхто його про початок тестування не попереджає та датчики на його тіло ніхто не зміцнює, а це означає що випробуваний не може відчувати страху від тестування. Хоча як я сказав раніше, якщо навіть він і буде знати, що за ним пильно спостерігає фахівець з невербальної комунікації, то це нічого не змінює, так як міміка обличчя і руки не стануть брехати від страху.

Саме з цієї причини всі спецслужби світу вже давно використовують фахівців з невербальної комунікації для того, щоб “розколоти” брехуна. Якщо на допиті бити затриманого, то він може обмовити себе, але якщо у тебе є фахівець, який показує тобі на ті місця, де затримана людина каже правду, а де бреше, то ти здатний на допиті “розколоти” навіть самого спритного хитруна.

Пам’ятайте: обличчя і руки – не брешуть!

А тепер подивіться на це відео і зверніть увагу на кого вказав Петро Порошенко, коли вимовляв слова: – “… але і політичного керівника, який організував цю схему …”

Під час виголошення промови ми не управляємо жестами рук зусиллям мозку. Руки жестикулюють виключно на рефлекторному (підсвідомому) рівні і також на рівні підсвідомості люди можуть ці жести і міміку розпізнавати. У вас було таке в житті, що ваш знайомий вам що-небудь розповідає і начебто історія не виглядає аж такою не правдивою, але вам не віриться в неї? Ви не розумієте чому, але немає віри до співрозмовника і вас гризе “хробак сумніву”? Так відбувається тому, що ви несвідомо прочитали жести або міміку брехні вашого співрозмовника. Зауважте, що новонароджена дитина розуміє міміку батьків, хоча все це він бачить вперше. Це Еволюція розвинула в нас здатність інтуїтивно розуміти мову невербальної комунікації співрозмовника, так як цей навик підвищував виживання окремих представників людського виду. Ви все вмієте інтуїтивно розпізнати мову невербальної комунікації, але ви робите це не усвідомлено, а фахівці з невербальної комунікації відточують свою майстерність роками.

Хочете проведемо експеримент тут і зараз? Перегляньте знову обговорюване висловлювання Петра Порошенка, вивчіть цей коротенький текст, підійдіть до дзеркала і промовте вголос слова Порошенка, немов ви опинилися на його місці? Ну що? Палець не тягнеться вказати на себе при вимові слів “… але і політичного керівника, який організував цю схему …”? Все вірно, ви ж не стоїте за цією “реалізованої схемою”, ось ваші руки і не намагаються вказати на вас вказівним пальцем.

Не тільки руки видають Петра Порошенка, але і формулювання сказаного: – “… але і політичного керівника, який організував цю схему …”

Що вибачте? Схема? Потрібно покарати якогось політичного керівника, який організував схему? Якщо розмова була про Януковича, то слова Порошенка втрачають сенс – яку таку “схему” Янукович організував? Якби Порошенко говорив про Януковича, то він би сказав: – “… але і політичного керівника, який віддав наказ снайперам …”, а не “… але і політичного керівника, який організував цю схему …”. Давайте проведемо ще один лінгвістичний експеримент і після слів “керівника”, по черзі вставимо в контекст прізвища Янукович і Порошенко:

1) “… але і політичного керівника, в особі Януковича, який організував цю схему, щоб придушити протест…”

2) “… але і політичного керівника, в особі Порошенко, який організував цю схему, щоб прийти до влади …”

Помітили, що у другому варіанті більше сенсу, ніж в першому. А ось тепер, коли на роль підозрюваного в розстрілі хлопців з “Небесною Сотні” ми висуваємо Петра Порошенко, то ось тільки зараз всі шматочки пазла збираються в єдину картину і ми розуміємо яку гвинтівку вивозив Пашинський з Майдану. 

Вбивці попалися на вивезеннi однієї снайперської гвинтівки, але скільки таких гвинтівок ними було завезено на Майдан: одна, дві, три, десять?

Я нікого зараз не звинувачую. Я лише пропоную запросити трьох найавторитетніших експертів по роботі з поліграфом з трьох різних країн світу і щоб Порошенко/Аваков/Пашинський/Парубiй пройшли тестування на детекторі брехні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я