На голову Новини Петиція про визнання Росії «спонсором тероризму» зібрала 100 тисяч голосів

Петиція про визнання Росії «спонсором тероризму» зібрала 100 тисяч голосів

180
0

 Петиція про визнання Росії «спонсором тероризму», зареєстрована на сайті Білого Дому, зібрала необхідних 100 тис. голосів.

 Петиція про визнання Росії «спонсором тероризму», зареєстрована на сайті Білого Дому, зібрала необхідних 100 тис. голосів.

Станом на 18.30 20 травня петицію підтримали 100 тис. осіб, чого достатньо щоб вона була взята до розгляду.

При цьому, 100 тис. голосів документ зібрав за 3 дні до завернення голосування.

Відзначимо, що лише за сьогодні уже проголосували 10 тис. людей.

Як відзначається у петиції, Росія, не оголосивши війну, проводить в Україні спецоперації, які підпадають під визначення «міжнародного тероризму». При цьому озброєні оперативники Росії, діючи під виглядом місцевого населення, намагатися впливати на політику українського уряду шляхом залякування чи примусу.

«Вони також намагаються вплинути на поведінку уряду у спосіб вбивств, викрадення, захоплення урядових будівель, міліцейських постів і військових баз України.

«Ця діяльність ведеться у великих масштабах і тривалий період часу, незважаючи на осуд з боку США, G-7, НАТО, ЄС та ООН», – відзначено у петиції.

 

Відповідно, на думку авторів петиції, Росія повинна бути офіційно визнана «спонсором тероризму».

Зазначимо, що на сайті Білого Дому по Україні була зареєстрована не одна петиція. Деякі з них набрали понад 100 голосів. Серед них: вимога санкцій проти Януковича; про безвізовий режим між Україною та США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я