На голову Новини Перший офіс Європейського Союзу !

Перший офіс Європейського Союзу !

197
0

 На Маріуполь чекає відкриття Проєктного офісу Європейського Союзу!

Він реалізовуватиме децентралізацію та боротиметься з корупцією. Це лише частина підтримки, яку надає ЄС східним регіонам України.

«Ми високо цінуємо підтримку з боку наших європейських партнерів, відчуваємо її не лише на словах, а й на ділі. І ми сьогодні з вами це бачимо», — зазначив Президент.

Володимир Зеленський нагадав про комплексну програму допомоги ЄС українському Приазов’ю, зокрема, проєкти щодо модернізації дороги та залізниці з Маріуполя до Запоріжжя та Миколаєва, оновлення тролейбусного парку в Херсоні, підтримки малого бізнесу, реконструкції дитячих садочків, модернізації закладів професійно-технічної освіти та підтримки внутрішньо переміщених осіб.

Глава держави зазначив, що програму підтримки Приазов’я та сьогоднішній інвестиційний форум RE:THINK. Invest in Ukraine об’єднує спільна мета — покращення життя простих українців, які втомилися від багаторічної корупції, перепон для ведення бізнесу та хочуть встановлення миру.

Зеленський додав, що українці потребують швидких змін на краще і цього можливо досягнути спільно з міжнародними партнерами, щоб «в усій країні і що важливо — саме тут, на сході держави, громадяни побачили, що таке гідне європейське життя».

Глава держави упевнений, що Україна може бути інвестиційно привабливою.

«І завдяки економічному зростанню, системним змінам та важливим реформам у недалекому майбутньому приєднається до європейської родини», – наголосив Президент.

Джерело