На голову Новини Пeршuй пiшoв! Aрeшт Пaрyбiя?! Cвiтuть дoвiчнe і пoвнa кoнфicкaцiя мaйнa!

Пeршuй пiшoв! Aрeшт Пaрyбiя?! Cвiтuть дoвiчнe і пoвнa кoнфicкaцiя мaйнa!

391
0

Проти підозрюваного в звірячих злочинах громадянина Парубія порушили першу кримінальну справу!

ВРУ скасувала депутатську недоторканність і зараз громадянин Парубій повністю відкритий для правосуддя і законного рішення суду.

Експерти відзначають, що за ряд звірячих злочинів, підозрюваному громадянину А.Парубію загрожує довічне ув’язнення.

Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу проти колишнього спікера Верховної Ради Андрія Парубія. Про це йдеться у відповіді ГБР на запит журналістів…

Парубія підозрюють у перешкоджанні здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму, або діяльності офіційного спостерігача (ч.4 ст.157 КК України).

Справа відкрили ще 20 серпня 2019. Дозвіл на це дав суд. Сам Парубій поки ніяк не прокоментував інформацію.
Окремі співробітники прокуратури почали розсилати попередження представникам попереднього режиму про прийдешні корупційних розслідуваннях і затриманнях.

Про це йдеться в каналі «Шаурма Зеленського» в Telegram.

За словами джерела, прокурори, які симпатизують екс-президенту Петру Порошенко і членам його режиму, просять тих покинути Україну і виїхати в країни, які не видають українських громадян за процедурою екстрадиції.

«З’явилися перші« розстрільні списки ».

За нашими даними, «добрі люди» в прокуратурі вже обдзвонюють друзів Порошенко з пропозицією терміново виїхати на кілька місяців з країни, інакше ті сядуть.

Рекомендують їхати в країни, звідки не видають – Великобританію і Ізраїль », – пишуть на каналі.

Також були згадані найближчі «цілі» розслідувань правоохоронців, за даними джерела, будуть переслідувати тих представників влади, які отримували аграрні дотації від держави і сиділи на армійських потоках.

«Зверху дана команда працювати за певними людям з« оптичним прицілом ».

У зоні ризику отримували дотації з бюджету в сфері АПК (агропромисловий комплекс) або постачали дороге обладнання державним компаніям », – додали на каналі.

Першими будуть затримані Косюк, Бірюков, Кононенко, Грановський, Луценко, Парубій, Пашинський та ко…

Порошенко і верхівку режиму хочуть запакувати останніми під пильною увагою міжнародних правозахисних організацій і міжнародних телеканалів.

За словами інформаторів, хтось злив тисячі сторінок страшного компромату на членів режиму Порошенко! Є докази причетності окремих осіб режиму до розстрілу Майдану і іншими епізодами кривавих злочинів в Україні.

Сьогодні ж Порошенко не з’явився на допит в ГБР. Він кудись пропав і після засідання ВРУ не виходить на зв’язок.

Пашинський і Парубій також перестали виходити на зв’язок. Кононенко вже покинув країну, Грановський сидить на віллі в Іспанії і думає екстрено бігти в Лондон.

Гонтарева в лікарні в Лондоні, Грановський втік до Ізраїлю і також не виходить на зв’язок.

Луценко не з’являється за адресою постійного проживання. Турчинов також зник.

До слова, сьогодні Верховна Рада скасувала депутатську недоторканність і тепер кожен член режиму Порошенко потрапив в ВРУ повністю відкритий для прокурорів і слідчих органів.

Зеленський публічно пообіцяв українському народу, що ніхто не уникне покарання за розграбування країни під час війни з Росією.

Обов’язково поділися зі своїми друзями в соціальних мережах. Україна зобов’язана знати правду!

джерело