На голову Новини Перевірка димовентиляційних каналів на наявність тяги

Перевірка димовентиляційних каналів на наявність тяги

414
0

Інформація з питань перевірки димовентиляційних каналів

 

      Згідно з Правилами надання населенню послуг з газопостачання, затвердженими постановою КМУ №2246 від 09.12.1999 р., №476 від 14.04.2004 р. п. 16, послуги з періодичного технічного обслуговування надаються споживачам за рахунок витрат газорозподільних підприємств, пов’язаних з транспортуванням природного газу, зокрема, перевірки тяги димових і вентиляційних каналів на наявність тяги.
      Згідно листа Вінницького міжрайонного управління газового господарства який направлений на ім’я директора Департаменту міського господарства Вінницької міської ради Броварнику В.М. 19.07.2012 р. №1015 на його запит повідомлено, що наявність тяги димових та вентиляційних каналів перевіряється Вінницьким МУГГ при плановому технічному обслуговуванні безкоштовно .
В договорах про надання населенню послуг з газопостачання які заключає Вінницьке МУГГ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2006 р. №938 в пункті 14 – За рахунок коштів виконавця здійснюється: перевірка димових і вентиляційних каналів на наявність тяги. 
Незаконно МКП ЖЕКи заключають договора з МКП аварійно -диспетчерською службою  перевіряти димовентиляційні канали на наявність тяги.
 
       ЖЕКи незаконно нараховують другий раз кошти мешканцям за перевірку димовентиляційних каналів на наявність тяги.
    Ті мешканці які не допустили до перевірки представників аварійно диспетчерської служби для перевірки наявності тяги в каналах ЖЕКи не нараховують за перевірку тяги в квартирах, а були перевірені Вінницьким МУГГ безкоштовно.
 
                                                                                                   Д.З.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я