На голову Новини Перепланування квартири: що не заборонено, а на що потрібен дозвіл

Перепланування квартири: що не заборонено, а на що потрібен дозвіл

360
0

При переплануванні квартири варто враховувати, які переробки дозволені українським законодавством. Щоб грамотно і, головне, без штрафних санкцій «перекроїти» квартиру або будинок, необхідно чітко виконувати правила, зауважує SV-Development і пропонує розглянути, які переробки дозволені законодавством.

Дозволено прибирати стіни, які не є несучими. Такі стіни можна переносити або демонтувати. Також можна добудовувати нові стіни, але не можна збільшувати навантаження на перекриття будинку. У рамках перепланування можна об’єднати кімнату з лоджією, але це може призвести до дефіциту тепла в квартирах інших мешканців будинку.

Нагадаємо, що виносити батареї на засклені лоджії заборонено. У такому випадку можна утеплити балкон, і поставити там електричний радіатор. Площу санвузла можна збільшити за рахунок допоміжних приміщень – коридора, комори, але не за рахунок кухні або кімнати. Встановлення джакузі можливе тільки після узгодження, бо ванна збільшує навантаження на плити перекриттів у будинку. Незначно змінити систему газо- і водопостачання можна тільки за допомогою відповідних служб.

Також важливо, щоб служба мала ліцензію на проведення таких робіт. Збільшити площу кімнати можна за рахунок нежитлових приміщень або кухні, якщо квартира обладнана електроплитою. Перед проведенням робіт з перепланування необхідно проконсультуватися з фахівцями, щоб уникнути штрафів, судових позовів і необхідності все повертати в попередній стан.

expres.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я