На голову Новини Перекриттям дороги погрожують жителі Немирова, якщо не відремонтують аварійний міст

Перекриттям дороги погрожують жителі Немирова, якщо не відремонтують аварійний міст

72
0

      У Немирові громада б’є на сполох: міст, який знаходиться неподалік центральної вулиці, аварійний. Два місяці тому в одну з дірок провалилась бабуся із внучкою, вони ще досі продовжують лікування. Люди вимагають відремонтувати міст, адже побоюються нових жертв.

 

 

У Немирові громада б’є на сполох: міст, який знаходиться неподалік центральної вулиці, аварійний. Два місяці тому в одну з дірок провалилась бабуся із внучкою, вони ще досі продовжують лікування.

Люди вимагають відремонтувати міст, адже побоюються нових жертв. Якщо ж цього не буде, готові влаштувати безстрокову акцію протесту.

– Через цей міст щодня ходять сотні людей, багато діток, — розповідають немирівчани. — На хіднику — суцільні дірки, тому ми змушені йти по проїжджій частині. Тим самим наражаємось на небезпеку. Коли йдеш ввечері, то виходиш на проїжджу частину. Водій світить фарами в обличчя, й ми боїмось за власне життя. Жодних попереджувальних знаків про те, що міст аварійний, нема. Побоюємось, що із часом може зруйнуватись проїжджа частина. Міст тримається на «чесному слові» в прямому значенні слова.

У вересні в отвір мосту провалилась місцева жителька Галина Китаєва із 3-річною онукою Ельвірою. Тоді ями позакривали дерев’яними щитами.

– Я везла мостом на триколісному велосипеді онуку з садочка. Міст частково застелений бляхою, —пригадує подробиці того дня постраждала. — Стала на плиту та посунулася вниз. Зачепилась на трубі над водоспадом. Це за два метри від поверхні мосту. Хоча сам він має метрів десять висоти. Ельвіру врятувало те, що велосипедна ручка не пройшла у отвір. Вибратись допоміг працівник МНС, який був неподалік у той момент. У мене лопнула вена, була сильна кровотеча. Численні синці, забої, ногу досі лікую. За допомогою звертались до міської ради, але там повідомили, що міст вони не обслуговують. Тому зняла побої й звернулась до суду.

Секретар Немирівської міської ради Віра Білоус пояснила, що відрізок головної вулиці міста, де знаходиться міст, не входить до їхньої компетенції.

– Сам міст знаходиться у постійному користуванні дорожньої дільниці. Там нема земель міської ради, — повідомила вона.

Начальник Немирівського райавтодору Василь Царенко розповів, що вартість ремонту моста становить 47 тисяч гривень. За його словами, вони пропонували міській владі розділити цю суму навпіл. Але поки що результатів нема.

Тому немирівчани вкотре просять владу посприяти ремонту моста, адже наслідки можуть бути ще трагічнішими…

33kanal.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я